מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:52   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

בתיכון מתחדשים במועדון לתלמיד – "הבית הלבן"

13/05/2013
איור: ליאור דהאן (הגדל)

בתיכון מתחדשים במועדון לתלמיד – "הבית הלבן" 

המועצה החלה בגיוס מערך של מתנדבים לטובת הפעלת המקום. לילך דרמון:  "אני רואה חשיבות רבה בהפעלת המועדון על ידי מתנדבים ומאמינה שעצם השותפות הזו והמפגש הזה בין תלמיד לתושב מתנדב, נושאים בחובם ערך חינוכי עצום" 

 

"המועדון לתלמיד" בתיכון אורט גרינברג טבעון קורם עור וגידים. בשיתוף עם ארגון "נשות אורט" והורים מתנדבים מהקהילה, הוקם בשעה טובה מועדון תלמידים בבית הספר. המועדון, או בשמו החדש "הבית הלבן", כפי שהוחלט ע"י תלמידי ביה"ס,  הוקם במבנה קיים, שעבר שיפוץ ואבזור  והוא מצויד במשחקים ובריהוט חדשים אשר נתרמו ע"י  תושבים מהקהילה. 

השאיפה היא שהתלמידים יבלו בו בשעות הפנאי או בזמן החופשי בין השיעורים.  

עתה, כול מה שחסר הם המתנדבים שיבואו בשעות הבוקר לפתוח את המקום לכן המועצה החלה בגיוס מערך של מתנדבים לטובת העניין. המשימה דורשת פתיחה ושהיה במועדון, קליטת תלמידים שמגיעים אליו במהלך הבוקר, ביום קבוע בין השעות 8:30 – 13:30.

אם יש לכם זמן פנוי במהלך הבקרים ותרצו לסייע לנו בפתיחת המקום, ולהיות חלק משמעותי מחיי ביה"ס התיכון, אל תהססו – צרו אתנו קשר עוד היום: אשת הקשר ורכזת הפרויקט מטעם "נשות אורט" – סילבי פרידנזון – 052-5645353 או עם לילך דרמון שותפויות בחינוך  במחלקה לחינוך – 04-9539248 lilach@kiryat-tivon.muni.il 

דרמון: "פתיחת המועדון ביומיום על-ידי מתנדבים תיתן הזדמנות לקהילה לקחת חלק בעיצוב הנוף הבית-ספרי וחיי ביה"ס בכלל. אני רואה חשיבות רבה בהפעלת המועדון על ידי מתנדבים ומאמינה שעצם השותפות הזו והמפגש הזה בין תלמיד לתושב מתנדב, נושאים בחובם ערך חינוכי עצום." 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד