מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:49   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

תלמידי אורט גרינברג הם אלופי המוטיבציה לגיוס

31/01/2013
תלמידי אורט גרינברג הם אלופי המוטיבציה לגיוס (הגדל)

 תלמידי אורט גרינברג הם אלופי המוטיבציה לגיוס 

בנים 98.8%,  בנות  96.6%. ראש המועצה דוד אריאלי: "אני גאה בבוגרי אורט ובצוות החינוכי של ביה"ס. הנתונים משובחים והם משקפים את ההקפדה וההשקעה של מערכת החינוך בקריה בחינוך לציונות ולאהבת הארץ" 

 

אחוזי הגיוס של תלמידי  אורט גרינברג, בנים ובנות,  נושקים למאה אחוז,  בנים 98.8%,  בנות  96.6%, כך על פי נתונים  אותם חשפו השבוע נציגי חיל החינוך בצה"ל, במערך מגן מחוז חיפה. 

במפגש שנערך בהשתתפות ראש המועצה דוד אריאלי, מנכ"ל המועצה ומנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, מנהלת בית הספר השש שנתי לילך שני רומנו, מפקד מחוז חיפה סרן מוטי אלפסי ומפקד אזור קריות והסביבה סג"מ אדם נבואני ואחרים, הוצגו נתוני הגיוס של ילדי שנתון 1993, על פיהם נמצא כי  תלמידי אורט גרינברג הם אלופי המוטיבציה בגיוס לצה"ל.  

עוד עולה מהנתונים  כי תלמידי אורט גרינברג מדורגים בצמרת הגרף גם במיצוי לקצונה:  10.9%, כאשר הממוצע הארצי עומד על 6.8%, כמו כן מדד מיצוי הלחימה בקרב הגברים עומד על 62% ושיעור הבנות בתפקידי איכות עומד על 77.8%.  

אריאלי: אני גאה בבוגרי אורט ובצוות החינוכי של ביה"ס. הנתונים משובחים והם משקפים את ההקפדה וההשקעה של מערכת החינוך בקריה בחינוך לציונות ולאהבת הארץ כמו גם הכרה במארג זכויות וחובות שחלים על כל אזרח במדינה".  

אודם: "אחוזי  הגיוס הגבוהים של תלמידי אורט הם מיצוי של תהליך למידה מתמשך. אנו שואפים להגביר ולטפח את המוטיבציה של התלמידים להמשיך לקצונה ומעודדים את הטובים ביותר להמשיך ולהנהיג את המדינה במסגרת צבאית ובשירות משמעותי בקבע".  

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד