מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:14   24/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:00

קונצרט ערב מוקרן על מסך גדול

חגיגת מוסיקה בחג המולד ברומא19:00

סרט: אהבתה מרתיחה את מי האמבט HER LOVE BOILS BATHWATER

19:00

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

21:15

תעודת הצטיינות לצוות אורטבעון

23/01/2013
צילום: ל. ענברי (הגדל)

תעודת הצטיינות לצוות אורטבעון 

ראש המועצה דוד אריאלי: "הבאתם כבוד רב לקריה ואנו גאים מאד על ההישג המכובד" 

 

ועדת פרסי החינוך של הנהלת רשת אורט בחרה להעניק השנה לצוות בי"ס אורט טבעון ולעומדת בראשו תעודת הצטיינות יוקרתית. התעודה תוענק בטקס חגיגי  במסגרת כנס הנהלות בתי ספר ומכללות של אורט, שיערך בתחילת חודש מרץ. 

מדי שנה הנהלת  אורט מעמידה לתחרות את בתי הספר הטובים ברשת, השנה הוכנס לרשימה גם בי"ס אורט קרית טבעון. משלחת מכובדת מטעם אורט הגיעה לפני מספר שבועות לקריה, הוצגה בפניהם מצגת המתארת את הפעילות במקום, מורים ותלמידים הציגו פרויקטים ייחודיים מחיי בית הספר ועוד מגוון תכניות בית ספריות. ראוי לציין כי משלחת זו הינה חלק מתהליך ששותפים לו אגפים נוספים בהנהלת רשת אורט ואלה החליטו בסופו של התהליך כאמור, להעניק לצוות ולהנהלה את הפרס המכובד. 

ראש המועצה דוד אריאלי: "ברכות לבי"ס אורט על זכייתו בפרס החינוך, ההשקעה בהחלט משתלמת ואנו מלאי הערכה להנהלת בית הספר ולצוות החינוכי על המקצועיות, המסירות ומאמץ הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי. הבאתם כבוד רב לקריה ואנו גאים מאד על ההישג המכובד. 

מנהלת בית הספר השש שנתי לילך שני רומנו: "אנו שמחים כי ועדת פרס החינוך של רשת אורט בחרה בצוות אורטבעון כצוות מצטיין וראתה בבית-הספר צוות מורים ועובדים אידאולוגי, מסור, מוכשר ונכון ליזום ולבצע פרויקטים חינוכיים, ערכיים ולימודיים. אנו גאים ביכולתנו להיות בית-ספר שהוא מקום ראוי להתחנך בו ושמוביל את תלמידיו לתחושת מסוגלות ולהישגים.  

תודה גדולה לכל השותפים בעשייה המשמעותית: לרשת אורט, למשרד החינוך, להורים , למועצה המקומית, לראש המועצה דוד אריאלי ולמנהל מחלקת החינוך יאיר אודם על התמיכה ומתן המשאבים הנדרשים לקידום החינוך".  

 

צילום: ל. ענברי 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד