מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:05   23/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:30

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

22:00

הי"בניקים חזרו מטיול שנתי

ראש המועצה, דוד אריאלי, הצטרף לטיול: "ליוויתי אותם במשך יומיים, ואני יכול להעיד על הנוער שלנו שהם התקווה של החברה הישראלית, איתם העתיד בהחלט נראה טוב ומבטיח"
24/02/2012
הי"בניקים חזרו מטיול שנתי (הגדל)

כמיטב המסורת של בית הספר אורט גרינברג, גם השנה יצאה שכבת י"ב לטיול נודד בהרי אילת. 110 תלמידים יצאו לחמישה ימי הליכה, כל יום למעלה מ-10 ק"מ. הטיול הנודד היה בנגד, בחבל ארץ עם נופי בראשית ומאפיינים גיאולוגים ייחודיים ובא לחזק את הקשר בין האדם לאדמה, בין התלמיד לארץ. מידי ערב בסיום המסלול המתין לתלמידים מרק חם במחנה, הם הקימו את האוהלים שלהם, ובילו ערב מגבש וייחודי ליד המדורה הגדולה שבלב המחנה. לטיול הצטרפה השנה מנהלת בית הספר, לילך שני-רומנו, שבילתה בשטח את כל ימי הטיול בחברת התלמידים.

 

ראש המועצה דוד אריאלי המשיך במסורת רבת השנים והצטרף אף הוא לשמיניסטים במטרה לחזק את הקשר בין התלמידים לישוב ולמועצה. "התרגשתי עוד הפעם, לראות איזה נוער איכותי יש לנו כאן בקרית טבעון" אמר אריאלי "ליוויתי אותם במשך יומיים, ונהניתי מאוד, הן מהחברה והן מהטיול והאווירה הטובה. אני יכול להעיד על הנוער שלנו שהם התקווה והעתיד של החברה הישראלית, ואיתם העתיד בהחלט נראה טוב ומבטיח".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד