מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:50   3/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית

דירקטוריון מרכז ההנצחה מתחדש

30/12/2019
דירקטוריון מרכז ההנצחה מתחדש (הגדל)

דירקטוריון מרכז ההנצחה מתחדש


ברוך כהנא יחליף את היו"ר היוצא דני שגב.  אריה סוזין, שירי קידר  ורותם לבנון הם חברי הדירקטוריון החדשים אשר יחליפו את  עופר דרסלר, מיכה צופר וישראל רחמני

 

מרכז ההנצחה בקרית טבעון פותח את השנה האזרחית 2020 עם שינויים פרסונליים בדירקטוריון העמותה. היו"ר הוותיק והמוערך דני שגב מסיים 27 שנות התנדבות בעמותה ויחליף אותו ברוך כהנא שנבחר לאחרונה לתפקיד המכובד כיו"ר דירקטוריון מרכז ההנצחה בקריה.

עוד מינויים חדשים בדירקטוריון העמותה -  אריה סוזין, שירי קידר ורותם לבנון יחליפו את:  עופר דרסלר, מיכה צופר וישראל רחמני המסיימים את תפקידם בעמותה.

היו"ר החדש, ברוך כהנא הוא אביו של סמל ניר כהנא ז"ל, שנפל בדצמבר 2005 בעת פעילות מבצעית במחסום קלנדיה. בעברו ברוך כהנא שימש כחבר מליאת המועצה במשך 15 שנה והיה דובר המועצה בהתנדבות במשך שלוש שנים.  

ברוך כהנא: "התרגשתי מהאמון המוחלט שהעניקו לי חברי הדירקטוריון, אני מודה להם על כך וחש מחויבות עצומה להצדיק אמון זה. מרכז ההנצחה, גם יקר מאוד לליבי ולכן אני נכנס לתפקיד ב"דחילו ורחימו".

אעשה ככל יכולתי, בעזרת חבריי לדירקטוריון, עובדי הבית המסורים והמתנדבים הרבים, על מנת שהבית הזה ימשיך ויהיה אבן שואבת לאוהבי תרבות, אמנות וספר, במגוון גילאים וטעמים, בית חם ומחבק למשפחות השכולות ומרכז ראוי להנצחת יקירינו שנפלו, ולהנחלת מורשתם.

אני מזמין את כל תושבי טבעון וסביבתה, לבוא וליהנות ממגוון הפעילויות שהבית מציע ובעצם בואם, לקיים גם את מצוות ההנצחה וכיבוד הנופלים.

לסיום, אני מבקש להודות מקרב לב לדני, מיכה, דוד וישראל, שפורשים לאחר עשרות שנות פעילות ותרומה משמעותית ולברך בחום את הדירקטורים המצטרפים".

דני שגב: "זכות גדולה הייתה לי לשרת את מרכז ההנצחה קרוב לשלושה עשורים, הבית שמסמל את רוח טבעון - רוח של ערכים, תרבות והתנדבות. זכיתי לעבוד עם אנשים אכפתיים ונפלאים בבית שחווה כאב גדול בצד התרוממות רוח. מגדלור של תעצומות נפש.
מסיים את תפקידי, אך לא את מה שאני רואה כשליחות. ברכות חמות לברוך כהנא מחליפי, לדירקטורים החדשים ותודות מעומק הלב בשמי ובשם הבית לעמיתי מיכה, דוד וישראל המסיימים גם הם שנים של שליחות. ולמשפחות השכולות ולקהילה שעוטפת אותן - אנחנו איתכם".

ראש המועצה עידו גרינבלום: "מרכז ההנצחה -  הבית, יקר מאד לליבי וחשוב מאד ליישוב. ביחד עם הנהלת המרכז, אנחנו נמשיך לפתח, לבנות ולשמור על המקום הייחודי הזה ועל השילוב יוצא הדופן בין הנצחה, תרבות, זיכרון, אמנות וכוח החיים".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד