מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:07   28/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

טקס מכובד לחללי מלחמת יום הכיפורים

6/10/2014
טקס מכובד לחללי מלחמת יום הכיפורים (הגדל)

טקס אזכרה מכובד לחללי מלחמת יום הכיפורים

מנהלת מרכז ההנצחה אופיר איתן-מאיר: "זו השנה השנייה בה הנהגנו מפגש של המשפחות השכולות במרכז ההנצחה, אירוע המתקיים לפני הטקס ובו אנו מעדכנים על הנעשה בבית, על הפעילות השנתית הן בתחום תכניות להנצחה ומורשת והן בתחום התרבות"

 

ביום ראשון נערך בבית העלמין בקרית טבעון טקס האזכרה ה-41 לחללי מלחמת יום הכיפורים. האזכרה התקיימה בחלקה הצבאית של בית הקברות, במעמד ראש המועצה ובהשתתפות הרב הראשי לקרית טבעון הרב עמרם מיכאל בית-אל, נציגי מרכז ההנצחה, נציג המשפחות השכולות, נציגי צה"ל, נציג משרד הביטחון, תלמידי כיתות י"א מבית ספר אורט גרינברג ומבית הספר התיכון האנתרופוסופי "שקד", חברים ועוד רבים אחרים מתושבי היישוב שבאו לכבד את המשפחות ואת הנופלים.

את הטקס הנחו דני שגב ואביבה סלע, "קדיש" אמר אבי ויצנר אחיו של סגן רוני ויצנר ז"ל אשר שירת בחיל השריון ונפל בסיני. את תפילת "אל מלא רחמים" נשא תושב היישוב עודד לויטן ורב היישוב, הרב עמרם מיכאל בית-אל, קרא פרק תהילים.  

תלמידי כתות י"א משני בתי הספר קראו טקסטים קצרים על הנופלים, על אישיותם, נסיבות נפילתם ובעת ההקראה נעצו ורד לזכר כל אחד מהנופלים, כך שבסוף הטקס נוצר זר ובו 25 ורדים.  

דברים לזכר הנופלים נשא ראש המועצה דוד אריאלי, הונחו זרים של נציגי המשפחות השכולות, נציגי יד לבנים, אלמנות ויתומי צה"ל, מרכז ההנצחה והמועצה המקומית קרית טבעון ובסיום שרו כולם את ההמנון. 

מנהלת מרכז ההנצחה אופיר איתן-מאיר: "אנחנו אחד הישובים האחרונים בארץ המקיימים עדין את טקס האזכרה בנוסף לטקס ביום הזיכרון ויותר מזה, זו השנה השנייה בה הנהגנו מפגש של המשפחות השכולות במרכז ההנצחה, אירוע המתקיים לפני הטקס ובו אנו מעדכנים את המשפחות על הנעשה בבית, על הפעילות השנתית הן בתחום תכניות להנצחה והמורשת והן בתחום התרבות, ומאפשרים להן להיות יחד ולהיפגש זו עם זו לפני הטקס עצמו. כמו כל שנה, בימים הסמוכים ליום הכיפורים אנו מקיימים מפגשים של תלמידי התיכון עם לוחמים לשעבר המספרים על המלחמה והחיים אחריה".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד