מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:21   30/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

ערב השקה למיזם "ישראל נגלת לעין"

6/04/2014
ערב השקה למיזם "ישראל נגלת לעין" (הגדל)

ערב השקה למיזם "ישראל נגלת לעין"
מגלים את קרית טבעון:
עיקרו של המיזם הוא תיעוד ע"י סריקת אלבומי משפחה ומסמכים של תושבים 


טקס פתיחה חגיגי ומכובד להשקת פרויקט "ישראל נגלת לעין"- מיזם קהילתי תיעודי של אלבומי משפחות  מקרית טבעון, נערך ביום ראשון במרכז ההנצחה. האירוע התקיים במעמד סגן ראש המועצה אמנון אשל ובהשתתפות סילבי ברנרד מ"יד בן-צבי", מנהלת מרכז ההנצחה אופיר איתן-מאיר, רכזת תוכן של המיזם שפרה לשם, רכזת לוגיסטית חדווה גלמן, מתנדבים, אורחים ועוד רבים אחרים.
אשל:
"זהו פרויקט מרתק בעל ערך לפרט, לקהילה, לחברה ולאומה על כן, זו גאווה להיות שייך לקהילה שמבקשת לתעד, לחקור, לבדוק את עברה על מנת לייצר עתיד טוב יותר. מיזם זה הוא דוגמה לפרויקט שמנסה לשמר את החומרים הרבים מעברינו על מנת שנוכל לדעת מעין באנו ולאן אנו הולכים. תודה לכל העוסקים בפרויקט המרשים הזה שהוא חשוב לכולנו ובראשם תודה מרכז ההנצחה".
הסבר מפורט על המיזם הוצג על ידי סילבי ברנרד "מיד בן צבי" ויעקב גרוס, חוקר תולדות הסרט העברי, הרצה והציג סרטים ישנים אשר תעדו אירועים שונים כגון הקמת קרית עמל, נטיעת היערות סביב ועוד.
חשוב לציין כי הרצאתו של גרוס הינה הראשונה בסדרת הרצאות שיועברו על ידי מרצי "יד בן-צבי", להכשרת צוות המתנדבים בפרויקט. הסדרה תהיה פתוחה גם לקהל הרחב ותכלול הרצאות בנושאי היסטוריה יישובית, טכניקות תיעוד, תיעוד בקהילה ועוד. בין המרצים: ד"ר נירית שלו כליפא, גיא רז, ד"ר שי לביא ועוד.
ישראל נגלת לעין הינו פרויקט ייחודי  ארצי. כניסתה של קרית טבעון לפרויקט הינה יוזמה של ראש המועצה דוד אריאלי, המחלקה לשירותים חברתיים ומרכז ההנצחה, אשר הכירו בחשיבות המיזם ותרומתו לקהילה וחתמו הסכם התקשרות עם "יד בן צבי" המוביל את המיזם הארצי, בהנהגת האוצרת - ד"ר נורית שלו כליפא. עיקרו של המיזם הוא תיעוד באמצעות סריקת אלבומי המשפחה ומסמכים של תושבי הקריה, אשר יבוצעו על-ידי הארכיון היישובי שבמרכז ההנצחה, בשיתוף נציגים מהמתנ"ס, שלהב"ת ועוד.
 

לשם: "אנו מצפים שהמיזם יגרה את הרצון של התושבים לספק אלבומי משפחה עם צילומים פרטיים מהחיים בקרית טבעון ואף מחוץ ליישוב של מקורותיהם ומשפחות מוצאם. אנו מאמינים כי שם נמצא  את סיפור תולדות עם ישראל. "

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד