מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:40   23/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שבוע המשפחה בקולנוע

בשבוע הקרוב במרכז ההנצחה - שבוע המשפחה. מידי יום יוקרנו סרטי תעודה מעולים העוסקים בנושאים הקשורים במשפחה.
19/02/2012
שבוע המשפחה בקולנוע (הגדל)

מרכז ההנצחה מיצב את עצמו לאחרונה בהקרנת סרטי תעודה איכותיים, באופן קבוע מוקרנים סרטים טובים במסגרת" סנימה שבת" בשבתות בבוקר, לעיתים גם  במהלך השבוע בשעות  הערב ובתוספת מפגש עם יוצר הסרט.

 

בשבוע הקרוב,שבוע המשפחה, החל מיום שני ה 20.2 נקרין מדי יום בשעות הערב סרטי תעודה מעולים העוסקים בנושאים הקשורים במשפחה.

 

נתחיל בסרט "הקטנה הנ"ל" של רונית קרייצר במאית מוערכת ומי שעשתה את הסרט (מי שעשתה את הסרט הידוע הסוד) קרייצר שאומצה כתינוקת יוצאת למסע חיפוש אחר אמה הביולוגית החיה בפריס. הסרט מביא את סיפור המסע והמפגש הלא קל עם האמת.

 

למחרת, יום שלישי ה-,21.2 נקרין את הסרט "ויהי חושך ויהי אור" העוסק במשפחה חרדית בת חמישה ילדים. הסרט מתאר את סיפורם של שלושה מבני המשפחה שחוזרים בשאלה ואת התנקות הוריהם מהם בעקבות צעד זה.

 

ביום רביעי הקרנת הסרט תהייה מלווה במפגש עם הבמאי ארנון גולדפינגר, שקנה לו מאות אוהדים בעקבות ההצלחה המסחררת של סרטו "הדירה". מעטים הם היודעים שלסרט זה קדם הסרט "הקומדיאנטים" שבעצם הכין אותו לקראת סרטו העכשווי "הדירה".

 

מומלץ ביותר לצפות בסרט המביא את סיפורה של משפחתו של השחקן מייק בורשטיין, משפחה של שחקנים שגידלה את זוג ילדיה על במה שכן כבר כילדים צעירים הם הופיעו לצד הוריהם על הבמה, הסרט מביא את סיפור המשפחה לצד סיפורה של תרבות היידיש, סיפור שייגע ברבים מאיתנו. ארנון גולדפינגר במאי הסרט ישוחח לאחר ההקרנה על שתי המשפחות משפחת בורשטיין ומשפחתו שלו, בעקבות הגילויים שתועדו בסרטו האחרון. זו הזדמנות נפלאה למי שראה את הדירה לפגוש בבמאי המוכשר והרהוט .

 

ביום שבת, יוצאים, במרכז ההנצחה, במיזם "קחו את ההורים לסרט" בשבת זו ה-25.2 עלות כרטיס זוגי לבוגר והורה תהייה 40 ש"ח במקום 60 ש"ח. היוזמה מרמזת ל"ילדים הבוגרים" לכבוד יום המשפחה להזמין את הוריהם לסרט ולבלות זמן איכות יחד. סרטי השבת יהיו "יומני אהבה אבודים" המספר על אליס שלאחר 61 שנה מחליטה לפתוח את מכתבי האהבה שכתב לה אהובה במלחמת העולם השניה. פתיחת המכתבים מביאה אותה יחד עם בתה להתחקות אחר אהובה ולגלות מה עלה בגורלו

עם ההורים או בלעדיהם, הקהל מוזמן לציין את שבוע המשפחה דרך סרטי תעודה ישראלים ואיכותיים.
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד