מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:54   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שבת תרבות, שבת של רון

איש התקשורת רון בן ישי, קשור בכל הווייתו לנושאים המרכזיים בתחום הבטחון במדינה. בשבת האחרונה ריתק בדבריו וסיפוריו את תושבי קרית טבעון.
1/02/2012
שבת תרבות, שבת של רון (הגדל)

מזג האוויר הסגרירי ונושא ההרצאה שאף הוא לא היה אופטימי במיוחד, לא גרעו מאווירת החגיגיות התרבותיות ובעיקר מאחוות הארגונים שהפיקו יחד, בתמיכתו של ראש המועצה דוד אריאלי את האירוע שהתקיים השבת במרכז ההנצחה. לאווירה הנעימה תרמה ההתכנסות המקדימה בלובי העליון של מרכז ההנצחה, שם המתין למשתתפים כיבוד איכותי שכלל חליטות תה נפלאות תרומת חוות התבלינים בבית לחם הגלילית, תותים טריים ויוגורטים שהזכירו לנו שעדיין בוקר.

 

את פני הבאים קבלו יחד עזרא מזרחי מרשת המתנ"סים ואנשי מרכז ההנצחה שהפגינו עבודת צוות נפלאה. האירוע היה מתובל בקטעי שירה ונגינה של יהלי תורן, זמרת ענקית, ואיתמר ארז, נגן גיטרה ווירטואוז.

 

ההרצאה של העיתונאי והפרשן רון בן ישי ריתקה את המשתתפים בניתוח מעמיק וברור של המצב במזה"ת. בשפה בהירה וקולחת הוא תאר את הסכנות וגם היתרונות שיכולים להיות למדינה בעקבות התהפוכות בעולם הערבי.

 

באותו הבוקר אף נפתחה התערוכה המעניינת "סובב טבעון" – ציורי מים של אמנון גרדי, תושב טבעון. לצדה, באחד החדרים, נתלתה מחדש התערוכה ההיסטורית של תמונות מהארכיון שפותחה לראשונה לפני חמש שנים על ידי שפרה לשם. בחודשים הקרובים יגיעו כיתות ד' מבתי הספר ביישוב לסיור ופעילות בתערוכה במסגרת הפרויקט "טבעון בעיניים שלי". התגובות החמות והאווירה הנפלאה בוודאי ישפיעו על המשך המפגשים, אכן לא לחינם זכתה קריית טבעון בפרס התרבות מהשרה לימור לבנת על פעילות תרבותית ואמנותית.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד