מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:35   18/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

'גילגול'- פעלתון לקטנטנים

09:30

קיץ קולנועי – הקייטנה למבוגרים!

'כלת הים' / קרן ידעיה10:00

קפה, עוגה ותרבות של שבת בבוקר

שיתוף פעולה בין מרכז ההנצחה למתנ"ס טבעון ב"תרבות-שבת" - רון בן ישי יציג תמונת מצב אזורית במרכז ההנצחה.
23/01/2012
קפה, עוגה ותרבות של שבת בבוקר (הגדל)

לראשונה מזה שנים, שיתוף פעולה בין מרכז ההנצחה למתנ"ס טבעון שמטרתו להציע תרבות במיטבה גם בשבתות. שני הארגונים מאמינים שדרך שתוף פעולה ניתן להציע לתושבים יותר. סנונית ראשונה לשיתוף הפעולה היא הבאתו של הכתב המדיני- ביטחוני רון בן ישי שיציג סקירה מלאה של המצב במזרח התיכון.

 

לצד רון בן ישי הוזמנו צמד המוסיקאים: יהלי תורן זמרת מוערכת המופיעה על במות הארץ ובחו"ל ולצידה המלחין ונגן הגיטרה איתמר ארז. השניים הכינו במיוחד לצורך האירוע תוכנית מגוונת המציעה שילובים מוסיקאליים מזרח תיכוניים יחד עם מוסיקה ישראלית ואפילו שיר לאדינו מוכר ואהוב במיוחד "אדיו קרידה" .

השניים יפתחו את הבוקר ואף יסגרו אותו.

 

מנהלת מרכז ההנצחה, אופיר מאיר: "אני נרגשת ושמחה על היוזמה ושתוף הפעולה החדש. אני מצפה לקהל חדש שיגיע למרכז ההנצחה וייחשף גם למגוון תערוכות המוצגות בבית, כגון: התערוכה החדשה של אמנון גרדי בקומה העליונה והתערוכה של האספן עודד שתיל "not for sale", שיהיו פתוחות בשבת"

 

מנהל אגף התרבות במתנ"ס, עזרא מזרחי: "אני פתוח להתנסות החדשה ולא רק בגלל האודיטוריום האינטימי של מרכז ההנצחה שמתאים לאירועים מסוג זה. אחרי הכל, ההפריה ההדדית ושיתוף הפעולה בין שני הארגונים, היא לטובת התושבים"

 

האירוע "רון בן ישי - תמונת מצב אזורית" יפתח שרשרת אירועים תחת הכותרת "תרבות בשבת" ויתקיים במרכז ההנצחה ביום שבת 28/1 שעה 11:00 במחיר סימלי של 40 ₪. למשתתפים יחכה כיבוד איכותי של בוקר, חליטות תה ועוד כמה הפתעות....

 

אופיר ועזרא מבשלים לנו את השבת.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד