מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:58   4/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית

ארז בר נתן הוא מנהל רשת המתנ"סים בקריה

6/01/2020
ארז בר נתן הוא מנהל רשת המתנ"סים בקריה (הגדל)

ארז בר נתן הוא מנהל רשת המתנ"סים בקרית טבעון
השאיפה היא  לעודד ולחזק את הפעילויות שיתנו מענה לכל בני המשפחה


 

ארז בר נתן הוא המנהל החדש של  רשת המתנ"סים בקרית טבעון . נבחר ביולי 2019 ונכנס לתפקידו באוקטובר 2019 

ארז, 38,  בעל תואר ראשון ותואר שני בחינוך, הגיע לקרית טבעון לאחר שניהל את  רשת המתנ"סים בקרית באליק בארבע וחצי השנים האחרונות. ארז נבחר לתפקיד לאחר תהליך מיון מורכב ונמצא מתאים ביותר להוביל את רשת המתנ"סים ביישוב. 

ארז בר נתן : "חשוב לי לתת מענה לכלל האוכלוסייה בקרית טבעון. הייתי רוצה שכל תושב ותושבת ימצאו בין כותלי רשת המתנ"סים מקום ואפיק שבו הם יכולים להגשים את החלומות שלהם. השאיפה היא  לעודד ולחזק את הפעילויות שיתנו מענה לכל בני המשפחה.

בנוסף, תושבי קרית טבעון  ברוכים בכישרונות בתחום היצירה, האמנות, המוזיקה, המחול וצריך לבחון כיצד מקדמים את התחום בכיוון של מצוינות, במקביל עלינו לתת מענה גם לתחום העממי, כך שכל אחת ואחד יכול לקחת חלק בפעילות.

נושא אחר שמאד קרוב לליבי  ובכוונתי לחזק הוא תחום המשפחות הצעירות, המעון,  הגיל הרך והצהרונים. כתפיסה אני מאמין שזו ההתנסות הראשונית של הילדים עם מערכת החינוך היישובית ולכן אני מתייחס לכל המשפחה כלקוח , מקשיב  לרצונות של הציבור ופועל על מנת להתאים לצרכים שלו". 


ראש המועצה עידו גרינבלום: "תפקיד מנהל רשת מתנ"סים בקרית טבעון הוא מאד משמעותי, מרתק ומאתגר. חיזוק השילוב בין הפורמאלי והבלתי פורמאלי הוא יעד משמעותי שהצבנו לעצמנו. אנחנו רוצים להעצים את העשייה והפעילות בתחום המשפחות הצעירות. בחרנו את ארז לאחר תהליך מיון ארוך ומשמעותי,  אני מאחל לו הצלחה בתפקיד ועשייה פורייה."


יו"ר דירקטוריון רשת המתנ"סים קוקה רונן: "ארז הגיע אלינו כי הוא 'רואה בטבעון הזדמנות'.. בשלושת החודשים הללו גיליתי מנהל מנוסה שבא עם ראיה חזונית וחלומות עם יכולת אבחנה בפרטים והבנה של צרכים קהילתיים. אני נהנית ולומדת רבות מהעבודה איתו ומאחלת לו בהצלחה. ההצלחה שלו היא הרווח של כל תושבי טבעון וסביבותיה".


הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד