מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:16   28/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

הצלחה ל"שבוע הנוער" 2018 בקריה

18/02/2018
הצלחה ל"שבוע הנוער" 2018 בקריה (הגדל)

הצלחה ל"שבוע הנוער" 2018 בקריה

לילך דרמון: "שבוע הנוער הוא למעשה הצצה לתוך העשייה היומיומית של תחום הנוער הרחב. שבוע הנוער השנה התמקד בשילוב של קבוצות נוער שבדרך כלל פחות נפגשות וכל המפגשים היוו שיא של תכניות שאנו מובילים בתחום"

הצלחה לאירועי "שבוע הנוער 2018" - הפנינג ענק שנערך במהלך השבוע שעבר, במגוון מוקדים בקרית טבעון.
שפע של פעילויות בהם: סדנת אומן עם השחקנית הילה סעדה – "ונסה" מסדרת הטלוויזיה "להיות איתה", סמינר מועצות תלמידים ונוער לגיבוש החזון ותכנית העבודה לנוער טבעון,  "יריד זכויות עובדים" בהובלת הנוער העובד והלומד, פורום רכזי נוער, אחר צהריים של התנדבות עם "נוער לתת" בבית האבות נוף טבעון, הסרט "מתויגת" שעוסק בתיוג בני נוער והיכולת להיות עצמך על אף הכל, הסרט הוצע ללא עלות על ידי אולם זהר. ההצגה "עד להודעה חדשה" שעוסקת בעולם הווטסאפ בקרב מתבגרים לכל שכבה ז' + ח', ההצגה גם נערכה באולם זהר בשיתוף פעולה מלא של אורלי שם טוב.   ושיא הפעילות: "מתחם חורף" – אוהל ענק עשיר באטרקציות לבני הנוער - סנוקר, תה חם, פיתות בטאבון וחדרי בריחה בנושא של "כללים במערכת יחסים זוגית" נושא שחשוב ואקטואלי מאוד בקרב מתבגרים.
בנוסף, ביום חמישי בשעות הבוקר התלוו  בני נוער למנהלי המחלקות השונות במועצה המקומית ובמהלך יום עבודה לקחו חלק בישיבות צוות והכירו מקרוב ליום אחד את הפעילות ברשות.
חוגי הסיירות  סגרו את השבוע הגדוש בחוויה ייחודית לכבוד ט"ו בשבט-  תחנות פעילות לכל המשפחה בפארק הקטר בקרית חרושת וביניהן: פארק חבלים, חץ וקשת, יצירה בטבע, חידון הכרות עם האזור ועוד – אירוע קהילתי מרשים שזכה למשתתפים רבים.
לילך דרמון: "שבוע הנוער הוא למעשה הצצה לתוך העשייה היומיומית של תחום הנוער הרחב. העשייה שלנו היא לאורך כל השנה כולל בחופשות ובחגים. שבוע הנוער השנה התמקד בשילוב של קבוצות נוער שבדרך כלל פחות נפגשות. כל המפגשים היוו שיא של תכניות שאנו מובילים בתחום הנוער. היה מרגש לראות את הניצוץ בעיניים של הנוער שהוביל ושל נציגי מועצת הנוער. אני רוצה להודות לרכזי הנוער, למדריכים וליו"ר מועצת הנוער שחר דבי".
"שבוע הנוער 2018" בקריה הינו פרי עמלם של מנהלת תחום הנוער לילך דרמון,  יו"ר נוער וצעירים, חברי מועצת הנוער, רכזי תנועות וארגוני הנוער מנהלי תחומים בספורט, מועדון "לב הנוער" ובתכלול של רשת המתנ"סים בקרית טבעון.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד