מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
10:58   21/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
20/10/2020
שיח פתוח עם תושבי השכונה החדשה "בצל אורנים"
ביום ראשון, 25.10, 20:30 בזום
19/10/2020
ממשיכים עם פרויקט קורה-נה והפעם נגיע לקרית חרושת
יום חמישי | 22.10.20 | מתחילים בשעה 15:30 ומסיימים בשעה 18:00🕕
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

מסכמים: קיץ 2017 בתחום הנוער בטבעון

17/08/2017
מסכמים: קיץ 2017 בתחום הנוער בטבעון (הגדל)

מסכמים: קיץ 2017 בתחום הנוער בקרית טבעון היה גדוש בפעילות חווייתית

קצת לפני שסוגרים את קיץ 2017, ביחידת  הנוער בקרית טבעון המשותפת למועצה המקומית  ולרשת המתנ"סים מבית החברה הארצית למתנ"סים, מסכמים לכם  את הפעילות הענפה שהייתה פה בחודשים יולי אוגוסט


קיץ 2017 היה גדוש בפעילות ועשיה למען הצעירים ובני הנוער בקרית טבעון, פעילות שנערכה במספר מוקדים:
פעילות הקיץ ב"
מועדון הנוער" – רכז הנוער נמרוד ימיני, הוביל בכישרון לאורך כל הקיץ פעילות איכותית במועדון, כולל נסיעות לאטרקציות שונות וכמובן את 10 הלילות הלבנים של "מתחם הנוער". נמרוד, יחד עם צוות הנוער, שנבנה במיוחד לטובת הקיץ, עשו עבודה מקצועית והשקיעו המון תשומת לב וכוחות לטובת הצלחת הפעילויות. הלילות עם בני הנוער הקפיצו את היקף פעילות הנוער בקרית טבעון וניתן היה לראות בני נוער מכל הגילאים ומכל הקבוצות.
הכשרת "נוער לתת" -  חניכי מועדון הנוער בהדרכתה של ישלם צגה, הצטרפו השנה בפעם הראשונה לקורס המדריכים של "נוער לתת", והפכו למדריכים שיובילו תכניות ההתנדבות של הנוער בקרית טבעון. ארגון הנוער "נוער לתת", יהווה ארגון הגג לפעילות התנדבותית לכלל הארגונים ותנועות הנוער בקריה, ויעבוד בשיתוף פעולה עם כל הגופים לאורך כל השנה.
 

ערב פתיחת אירועי הקיץ – מופע של הלהקה "קפה שחור חזק", שניתן לקרית טבעון במסגרת המיזם "בימות פיס", של מפעל הפיס. המופע התקיים ברחבת האנדרטה בקרית טבעון. מופע גדול ומושקע, בסדר גודל שעוד לא נראה בתחום הנוער של קרית טבעון. הכניסה למופע היתה ללא עלות. ותודה גדולה למרכז ההנצחה על שיתוף הפעולה. 

מסיבת אמצע הקיץ – המסיבה השנה התארחה בבריכת גלי טבעון כאשר שיא האירוע היה הופעתם המוצלחת של אומני הדיג'יי – עידו בי וצוקי. השתתפות צעירים מכל השכבות ובגילאים השונים היה מרשימה. 

הקיץ בתנועות הנוער – בשבט אלון של הצופים ובקן טבעון של הנוער העובד והלומד, הוציאו חניכים רבים למחנות הקיץ, קורסים והכשרות . לשכבות הצעירות נבנו גם תכניות מיוחדות.
תודה לדניאל לוי רכזת שבט אלון על התכנית הענפה לאורך כל השנה ובקיץ, וההתארגנות לקראת השנה החדשה שאוטוטו פורצת אלינו. 
תודה לגוני אילת, רכזת קן טבעון של תנועת הנוער העובד והלומד, על 3 שנים של ריכוז הקן ושותפות מלאה ואמתית עם תחום הנוער. בקיץ הזה פעילות הקן הגיעה לשיא וכל הכבוד על ההישג, גאים בכם!
גוני מסיימת השנה בקרית טבעון, וממשיכה הלאה – מאחלים לך המון הצלחה בהמשך! 

הפעלת קייטנות – כ- 25 מדריכים מנוער טבעון עבדו בקייטנות השונות, רבים מהם בקייטנת ביה"ס של החופש הגדול, שהתקיימה בביה"ס רימונים בניהולה של אורלי דבי. את המדריכים הצעירים ריכזה והובילה בהצלחה מדריכת הנוער ישלם צגה ואלה שיתפו פעולה והגדילו ראש בכל יום מחדש. הפעילות היה  עשירה ואיכותית וניכר כי הילדים מגיעים בשמחה לקייטנות.
חפירות ארכיאולוגיות –  כ- 70  בני נוער יצאו לשלושה שבועות של חפירות ארכיאולוגיות מאתגרות. הצעירים התמודדו בהצלחה עם עבודה פיזית קשה והוכיחו גם את כוחה של החברות בקרב בני הנוער בקרית טבעון. הם תמכו האחד בשני ועזרו ברגעי המשבר שנוצרו בשל הימים החמים והעבודה המאומצת בשטח. יישר כוח! 

לדברי מנהלת יחידת הנוער לילך דרמון הפעילות השנה היתה עשירה ואיכותית ובבין לבין נערכו עשרות אירועים נוספים של אגודות הספורט, הסטריטבול בשיתוף הפועל מרנין, טורניר אלופוטבעון, טיול ליילי עם חוגי הסיירות, התרמת דם בנוער מד"א, פעילות ענפה בארגוני הנוער וקבוצות נוער בטבעון ועוד....  "אני מקווה ומאמינה שתכנית "קיץ 2017" סיפקה תכנים משמעותיים, פנאי אלטרנטיבי, התנסויות חשובות, היכרויות חדשות, גילוי אישי וחברתי, התבגרות, גדילה ומלא עניין". אמרה. "האתגר שלנו בתחום הנוער הוא להצליח לראות את כולם, לתת מענה מאפשר ונגיש לכמה שיותר בני נוער, במנעד הגילאים ז'-יב', לראות אותם בקשיים שלהם, ובחזקות שלהם. לעזור להם לגדול ולהתבגר הכי טוב שהם יכולים". 

חשוב לנו להודות גם לבעלי התפקידים, שתמכו, עזרו והיו שותפים להצלחת האירועים מאחורי הקלעים: תודה לראש המועצה דוד אריאלי שתמך בכל תכנית הקיץ, שבאמת פרצה גבולות השנה.  תודה למנכ"ל המועצה יאיר אודם, למנהלת מחלקת החינוך גילה דינר ומנהל רשת המתנ"סים דרור גרינבלום, שליוו אותנו לאורך כל הדרך, והדריכו אותנו איך לקדם את הפעילות הכי טוב שאפשר. תודה לחברת הנהלת המועצה ויו"ר ועדת צעירים שחר דבי על שיתוף פעולה ועל אוזן קשבת לכל בעיה. תודה לעמית אבני, הפועל מרנין טבעון, יובל גולן  מנהל תחום הספורט ולאמיתי  זיג חוגי סיירות טבעון על השותפות. תודה לאלי שרירא, עמי שי, רותם אברמוב, מיכאל קמישב וכל עובדי התפעול החרוצים של המועצה ושל המתנ"ס, שעזרו לנו להגשים כל חלום שביקשנו. תודה לאלי זיו הקב"ט ועובדי המחלקה לפיקוח וביטחון, שליוו אותנו בכל נסיעה ואירוע, אבטחו, שמרו ודאגו יחד אתנו שהכל יעבור בשלום. תודה לאיציק זאבי החשמלאי, למיכאל כיופים, לעמי ואתי מהנהלת בריכת גלי טבעון, לסמי קריספל הגברה, לאור ירוק, לתכנית עיר ללא אלימות, למפעל הפיס. לתכנית הקיץ היו המון, המון שותפים, תודה לכולם! 

שחר דבי: "אבקש להודות ללילך דרמון שמנהלת את תחום הנוער בטבעון ללא לאות, קשובה לצרכי הנוער בטבעון, חולמת בגדול ומאפשרת לנוער בטבעון ליהנות, להשתתף בפעילויות ולהגשים  את עצמו, כל אחד בתחומו.  אבקש גם להודות לנמרוד ימיני שמעבר לעשייתו, דרכו המיוחדת וההשקעה בתחום הנוער בקיץ המיוחד הזה מהווה דוגמא וערוץ נגיש עבור הנוער לאורך כל השנה. תודה לכם ולכל השותפים על שהפכתם את הקיץ הזה לקיץ בלתי נשכח! "
בימים אלו אנו יוצאים לפגרה על מנת לאגור כחות ולסגור קצוות לפתיחת השנה.  ב- 1 בספטמבר יפורסמו כלל התכניות בתחום הנוער, בית הנוער המחודש יפתח את פעילותו, יחלו הרשמות לתכניות השונות, לקורסים מקצועיים לנוער ועוד... מצפה לנו שנה מבטיחה! הפרסומים בקרוב! 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד