מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:32   17/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

עיוורון ולקויות ראייה בגיל המבוגר שירותים ועזרים מסייעים

09:00

דלג על Ticker
Ticker
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה
16/07/2019
סדנת הורות לאימהות יחידניות בקרית טבעון
8 מפגשים, מתחיל 6.9.19, 9:00-11:00

טקס מכובד לזכרו של יצחק רבין ז"ל

21/11/2016
טקס לזכרו של יצחק רבין ז"ל (הגדל)

נערך טקס מכובד לזכרו של יצחק רבין ז"ל
ובאולם צוותא,  נפתחה תערוכה בנושא רצח רבין והדמוקרטיה הישראלית והתקיימו מעגלי שיח בין-דוריים

טקס  יישובי מכובד לזכרו של יצחק רבין זכרונו לברכה נערך ביום ראשון  במעמד ראש המועצה דוד אריאלי,  באולם זוהר בקרית טבעון.
במסגרת האירוע נאמרו דברים בזכות הדמוקרטיה ונגד האלימות ובוצעו מבחר שירים המבטאים את הכמיהה לשלום.
דוד אריאלי אמר בנאומו: "אחד הלקחים שיש ללמוד מרצח יצחק רבין הוא הצורך שלנו באיפוק, בריסון עצמי, בשמירה על תרבות שיח, בבחירה זהירה של המסרים ובלקיחת אחריות על המילים כמו גם על המעשים".
בחלק האמנותי של הערב נטלו חלק: להקת "סינקופה", להקת "דומיננטה", סולנים - זמרים וזמרות תלמידי הקונסרבטוריון, להקת בי"ס קרית עמל בליווי תזמורת של מורים מהקונסרבטוריון. את הערב המרגש הפיק והנחה מנהל הקונסרבטוריון חזי פלד, ניהול מוזיקלי של רונן לן רידר  ובשיתוף עם רשת המתנ"סים של קרית טבעון.

מוקדם יותר באולם צוותא,  נפתחה תערוכה בנושא רצח רבין והדמוקרטיה הישראלית והתקיימו מעגלי שיח בין-דוריים בהנחיית תנועות  וארגוני הנוער ובהשתתפות כמאה תושבים בהם: ותיקי היישוב, בני נוער, ובני דור ההורים שזוכרים את הרצח כחיילים וצעירים בישראל 1995.
לדברי מנהלת תחום הנוער לילך דרמון, השיחות היו מרתקות והערכים שזכו למרב התמיכה היו: "שוויון ערך האדם", "אהבת הארץ" ו"שלום".
לילך דרמון: "בחרנו להפגיש בין קצוות בחברה הישראלית, להציף על המחלוקות שבינינו, להתווכח, לחלוק האחד על השני ולנסח  יחד הסכמות על בסיס החיים במדינת ישראל.  בין השאר אנו מבקשים להציב את רצח ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין ז"ל כתמרור אזהרה בפני החברה הישראלית בעומדה בפני ההכרעות המתפקדות על דלתנו ולהתחייב כי בכל מחלוקת שתהיה בתוכנו תכריע הדמוקרטיה".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד