מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:33   17/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

עיוורון ולקויות ראייה בגיל המבוגר שירותים ועזרים מסייעים

09:00

דלג על Ticker
Ticker
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה
16/07/2019
סדנת הורות לאימהות יחידניות בקרית טבעון
8 מפגשים, מתחיל 6.9.19, 9:00-11:00

קונסרבטוריון קרית טבעון: לראות, לשמוע ולהאמין!

26/06/2016
קונסרבטוריון קרית טבעון: לראות, לשמוע ולהאמין! (הגדל)

קונסרבטוריון קרית טבעון: לראות, לשמוע ולהאמין!
מנהל הקונסרבטוריון חזי פלד: "לאחר התצוגה המרשימה בשלושת הקונצרטים אפשר לחוש את ההתקדמות המקצועיות וההנאה הרבה שהתלמידים זוכים לקבל במהלך השנה"

שלושה קונצרטים גדולים ומרשימים לסיום השנה התקיימו לאחרונה בקונסרבטוריון  של רשת המתנ"סים בקרית טבעון. קהל רב שפקד את האולם זכה לראות ולשמוע עשרות נגנים, תזמורות והרכבים  שניגנו ברמה גבוהה - חווייה של פעם בשנה.
התזמורת הצעירה בניצוחו של יהודה קליין פתחה עם מחרוזת של אריות מפורסמות מאופרות מוכרות. תזמורת העתודה בניצוחו של מנחם גרודזינסקי הלהיבה בביצוע מרענן למלחמת הכוכבים והשיא בקונצרט הגיע עם נגינת התזמורת הייצוגית שביצעה את "צ'ארדאש" עם הסולנית רתם הלטמן – חליל וקונצ'רטו לחצוצרה מאת: איגנס עם הסולן יותם סלע וכן היצירה  "גודס אופ פייר" מאת המלחין סטיבן ריינק - כולם זכו לתשואות הקהל.
קונצרט שני, לתזמורות והרכבי כלי מיתר - "צלילי סיום",  התקיים גם הוא באולם צוותא בפני צופים רבים. התזמורת הצעירה פתחה עם "סוויטת קאפריול" מאת: פטר וורלוק,  שלישיית חן ניגנה סרנדה מאת: בטהובן, תזמורת הכינורות בהדרכת משה נוימן הקפיצה את הקהל בקטעי נגינה אנרגטיים ורביעיית לביא הפליאה בנגינתה בפרק האלגרו מולטו מתוך רביעייה של בטהובן.  הקונצרט הסתיים בנגינת התזמורת הייצוגית כלי מיתר בניצוחה של אורית מסר יעקבי.
הקונצרט השלישי בסדרת הקונצרטים לסוף השנה הפגיש את כל הרכבי הרוק והג'אז בערב מגוון של מוזיקת רוק פרורגרסיב, אתני, ג'אז ופאנק. רמת הנגנים, האלתורים, העיבודים והאנרגיות כבשו את הקהל שלא הפסיק להריע לרביעיית דומיננטה, ליריב בנד, לאנסמבל הג'אז, האנסמבל האתני, לביג בנד טבעון, לנערי הרוק ולאחרים.
במהלך הקונצרטים התקיימו מספר טקסים: בוגרי התזמורת נפרדו מהמנצח מנחם גרודזינסקי, טקס למצטיינים וטקס הענקת מלגות ע"ש אסנת לביא ז"ל.
מנהל הקונסרבטוריון חזי פלד: "לאחר התצוגה המרשימה בשלושת הקונצרטים אפשר לחוש את ההתקדמות המקצועיות וההנאה הרבה שהתלמידים זוכים לקבל במהלך השנה".

בתמונה: התזמורת הייצוגית עם הסולן יותם סלע

צילום -  דבורה עקיבא

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד