מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
21:28   22/4/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

חגיגת שבועות יישובית

21/06/2016
חגיגת שבועות יישובית (הגדל)

חגיגת שבועות יישובית בקרית טבעון
האירוע בהובלת אגף קהילה של רשת המתנ"סים ובשיתוף בתי הספר ותכנית ״מקום״ של מדרשת אורנים

חג השבועות נחגג בשבוע שעבר כמיטב המסורת היישובית  בקרית טבעון ובהשתתפות מאות מתושבי היישוב. האירוע בהובלת אגף קהילה של רשת המתנ"סים ובשיתוף בתי הספר ותכנית ״מקום״ של מדרשת אורנים, כלל  טקס הבאת ביכורים מסורתי, מתחמי הפעלה להורים וילדים ברוח החג ופיקניק קהילתי.
גם השנה התכנסו ארבעת בתי הספר היסודיים של קרית טבעון- על תלמידיהם, משפחותיהם והצוות החינוכי שלהם- לציין יחדיו את התרומה של כל אחד ממוסדות החינוך הללו לאופיו המובחן של היישוב ותלמידי כיתות א' מבתי הספר השונים עלו לבמה בשירים, ריקודים והבאת ביכורים.
את הטקס הובילה דפנה קרטס - מרכזת תחום התחדשות יהודית במתנ"ס ותכנית "מקום" ביישוב. סייע לה בהנחיה עופר שובל ובשירה ומוסיקה הנעים ההרכב המוסיקלי הקהילתי  שכלל את עו"ד עודד רומנו (שהוא גם היועמ"ש ברשות המקומית), מיכל שני ומיכל זאבי.
מתחמי ההפעלה שאורגנו להפליא, הוסיפו אף הם פן חוויתי משמעותי לחגיגה, כך שהחוגגים לא היו רק צופים מהצד, אלא משתתפים הלוקחים חלק פעיל בחגיגה. האירוע התקיים במרכז היישוב  וניקז אליו חברי קהילה, אורחים ועוברי אורח שהצטרפו בשמחה.
אילנה אפללו - פרץ מנהלת אגף קהילה במתנ"ס: "אנו שמחים על  המשך המסורת היישובית של חגיגת שבועות והדגש הקהילתי המהווה חלק ייחודי של טבעון. יישר כח ותודה לכל העוסקים במלאכה: עובדי אגף קהילה של המתנ"ס, בתי הספר היסודיים, תכנית "מקום", לקב"ט אלי זיו וצוותו, לאלי שרירא וצוותו, לכל צוות אגף התפעול, לצוות התחזוקה במתנ"ס, לחברי תנועת הצופים שהתגייסו להפעלת תחנה ולשאר המתנדבים" תודה. 
צילום: מתנ"ס

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד