מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:51   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

סוגרים שנה במתנ"ס

27/07/2015
מתוך "תפוחים מן המדבר".צילום: מתנ"ס (הגדל)

מרכז הדרמה של רשת המתנ"סים סוגר שנה

130 ילדים השתתפו בפעילות הדרמה של המרכז כמו כן לקחו חלק בני נוער ומבוגרים בעשר קבוצות שונות

 

שנה מסעירה נסגרה בימים אלה במרכז לדרמה של רשת המתנ"סים בקרית טבעון מבית החברה למתנ"סים. גם השנה המרכז סיים עם מספר הפקות גדול של הצגות תיאטרון איכותיות.

130 ילדים השתתפו בפעילות הדרמה של המרכז כמו כן לקחו חלק בני נוער ומבוגרים בעשר קבוצות שונות כולל במרכזים הקהילתיים ברמת טבעון ובקרית חרושת.

יואב גורן, מנהל מרכז הדרמה ברשת המתנ"סים, יחד עם צוות המדריכים המוכשרים: ישראל שפר, מורן רונא, הילה ארגמן, מגובים בסדנאות העשרה מיוחדות, עשו עבודה נפלאה עם משתתפי החוגים. התלמידים למדו בין השאר את יסודות המשחק, אימפרוביזציה, עבודה על דמויות, עבודה על טקסטים, משחקי תיאטרון ותקשורת ובסיום השנה כמעט כל קבוצה העלתה מחזה המסכם את לימודיהם והכשרתם.

ההכנות למחזה המסכם החלו במחצית השנייה של השנה ואת סדרת הפקות הסיום פתח המחזה 'למה הרגת אותו' העוסק באלימות בין בני נוער ובקבלת האחר. המחזה תורגם לעברית על ידי אחת התלמידות, נערה בת 14, שיחד עם המדריכה מורן רונא העלו את ההצגה.

בנוסף, עלתה ההצגה של סביון ליברכט "תפוחים מן המדבר'' – מחזה ישראלי מרגש אשר זכה לקהל נכבד - למעלה מ-150 איש נהנו מהמחזה.

לדברי מנהל המרכז יואב גורן, כל קבוצה וכל ילד בתוכה מצא את כלי הביטוי המתאים לו במחזות השונים. שכבת כיתות י' העלתה את המחזה הנוקב "רביזור", ובין לבין הועלו במפגשי סיום קטעים מתוך 'אמיל והבלשים' ועוד מחזות, בהם מודגש הרעיון בו הילד במרכז.

יואב גורן: "רבים מתלמידי המרכז נרשמו לקייטנת הקיץ שמפעיל המרכז לדרמה "בדרך לבמה" - במסגרת הקייטנות של רשת המתנ"סים וביניהם ניתן גם לראות תלמידים חדשים שבאו להתנסות לראשונה בחוויית התאטרון והדרמה. רבים מהם ימשיכו וירשמו לחוגים והסדנאות של המרכז לדרמה, שההרשמה אליהם נפתחה בימים אלו. תודה לתלמידים ותודה להורים על האימון שהם ממשיכים לתת לנו ולהתראות בשנה הבאה".

 

תמונה מתוך "תפוחים מן המדבר".

קרדיט צילום – מתנ"ס טבעון.

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד