מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:07   23/6/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

סדנת שירה- סדרת הרצאות מוסיקליות לרגל 70 שנה למדינה

00:00

ואת הסמטה היא סיידה בתכלת / בימוי: נילי פורטוגלי

סוחף קהל רב ברחבי הסינמטקים! מתוך פסטיבל אפוס!11:30

"הללויה לעולם"

משירי קובי אושרת ושמרית אור20:00

"הללויה לעולם" - משירי קובי אושרת ושמרית אור

20:00

בקונסרבטוריון עושים בגרות בנגינה

11/03/2015
בקונסרבטוריון עושים בגרות בנגינה (הגדל)

בקונסרבטוריון בקרית טבעון עושים בגרות בנגינה  

חזי פלד: "המספר הגבוה (20) של הנגנים הניגשים לרסיטל לבגרות מצביע על התהליך המקצועי והאיכותי של המורים ועל היכולות הגבוהות של התלמידים" 

 

כ- 20 תלמידים מקונסרבטוריון קרית טבעון ניגשים בימים אלו לבחינות הבגרות בנגינה. כל אחד מהתלמידים נבחן בחמש יצירות בתחום הקלאסי או בתחום הג'אז, מה שמזכה אותם בסופו של תהליך בחמש יחידות בבגרות. 

התנאי המקדים להבחן בבחינה זו הוא - חמש שנות לימוד בקונסרבטוריון לפחות ורמת ביצוע שנבחנת על ידי צוות בוחנים פנימי המעניק לנגנים את ציון המגן. 

השנה ניגשים לבחינות – פסנתרנים, חלילנים, נגני סקסופון וקלרינט, מתופפי ג'אז, נגני גיטרות קלאסיות, זמרות פיתוח קול בשירה הקלאסית וכנר אחד.  

היכולת לקיים רסיטל עם חמש יצירות ברמה גבוהה ולהופיע אתו גם בפני קהל וגם בפני בוחני משרד החינוך הוא השיא בתהליך הארוך של לימודי הנגינה והשירה בקונסרבטוריון. כל נגן המכין את עצמו לבגרות מופיע ברסיטל פנימי בפני המשפחות, החברים והתלמידים. זהו קונצרט המאפשר לנגן ולצוות המלווים להפגין את איכות נגינתו ואת הרפרטואר שהוא בוחר ולסכם בכך את שנות לימודיו הארוכות בקונסרבטוריון. הרסיטל מעורר התרגשות רבה בקרב הנגנים, ובתחום הג'אז נערכים כל חבריו של הנגן לתמוך בו וללוות אותו בביצוע הקונצרט.  

חזי פלד, מנהל הקונסרבטוריון: "המספר הגבוה (20) של הנגנים הניגשים לרסיטל לבגרות מצביע על התהליך המקצועי והאיכותי של המורים ועל היכולות הגבוהות של התלמידים. בקרית טבעון לומדים למעלה מ- 600 ילדים ובני נוער לנגן ולשיר. מרביתם זוכים לנגן ולהשתלב בתזמורות, הרכבים ומקהלות שזוכים להערכה רבה במשרד החינוך".  

 

בתמונות  עודד שגב ברסיטל –  ג'אז                 עמית חורב ברסיטל – קלאסי 

צילמה: דבורה עקיבא 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד