מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:09   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

מצטרפים לרשת "צהריים טובים"

11/01/2015
מצטרפים לרשת "צהריים טובים" (הגדל)

צהרוני רשת המתנ"סים בקרית טבעון מצטרפים לרשת "צהריים טובים"

 

מנהלת גיל רך ומשפחה, לירון רון: "הצהרון הוא חלק מהותי ומשמעותי בהמשך היום החינוכי של הילד. מטרתו לתת מענה חם וביתי ובמקביל לקיים העשרה, התבוננות ומענה לצרכים לימודיים מקדמים" 

 

צהרוני רשת המתנ"סים בקרית טבעון הצטרפו לאחרונה לרשת "צהריים טובים" שהיא רשת של צהרונים הפרוסה בכל הארץ ופועלת לפי תו איכות. רשת "צהריים טובים" מהווה את ארגון הגג המאגד בתוכו את הליווי וההדרכה של כלל הצהרונים הפועלים ברשת המתנ"סים.  

תפיסת הצהרונים, על פי  רשת "צהריים טובים" , היא כמרכז חינוכי פדגוגי- התפתחותי, מסגרת המעשירה את הילדים בתכנים חינוכיים ורגשיים המותאמים לשלבי ההתפתחות של הילדים.  

צהרונים המשתייכים לרשת נמצאים בפיקוח מתמיד על מנת להבטיח שאיכות העשייה החינוכית ורמתה יעמדו בתבחינים שנקבעו כמחייבים על פי הצרכים ההתפתחותיים של ילדי הצהרון. 

הצוותים מחויבים לפיתוח יכולותיהם הייחודיות וליצירת אווירה של צמיחה והתפתחות אישית במסגרת החינוכית. היעד המרכזי של הצהרון הוא מתן יחס אישי לכל ילד, תוך התייחסות לעולמו הרגשי והקניית מיומנויות חברתיות בדרך חווייתית ומעשירה.  

מנהלת גיל רך ומשפחה, לירון רון: "הצהרון הוא חלק מהותי ומשמעותי בהמשך היום החינוכי של הילד. מטרתו לתת מענה חם וביתי ובמקביל לקיים העשרה, התבוננות ומענה לצרכים לימודיים מקדמים. ישנן מספר מטרות העומדות בפני והן: בניית תוכנית חינוכית שתתאים לגיל הילדים, הדרכה והכשרה של הצוותים לאורך כל השנה וכמובן הקשר והדיאלוג עם צוות הבוקר.  

חשוב לי לציין כי מתקיים קשר רציף ופורה עם מנהלת מדור גני הילדים במועצה המקומית גילה דינר, הן מבחינה מנהלית  והן מבחינה מקצועית, שכוללת שיתוף פעולה בנושאים שונים ומהותיים. כחלק מרשת "צהריים טובים" ניתן לקבל כלים רבים, פיקוח, התפתחות ולמידה ועל כך אני מברכת."  

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד