מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:26   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

מספר שיא של נרשמים לצהרונים

4/09/2014
מספר שיא של נרשמים לצהרונים (הגדל)

מספר שיא של נרשמים לתכנית החדשה של צהרוני הגנים ברשת המתנ"סים
לירון רון היא המנהלת החדשה בתחום הגיל הרך במתנ"ס  

 

במסגרת התכנית החדשה של רשת המתנ"סים בשיתוף הרשות המקומית נרשמו לצהרונים 177 ילדים (8 צהרונים בגנים, אחד בבי"ס נרקיסים - לעומת 6 בשנה שעברה).  מספר מרשים של ילדים אשר בתום יום הלימודים יישארו  בגן האם בו הם לומדים או בגן השוכן בצמוד לו (בגנים: מורן-תמר,  חצב-ארז, ינאית-נוריות, רימונים-אלונים). הילדים יזכו לארוחת צהרים וכן לפעילות עשירה ומגוונת במהלך השעות בהם ישהו בצהרונים. הצהרונים יפעלו אחד עשר וחצי חודשים, עד ה-15 באוגוסט ובתוספת של כ-12 ימים נוספים במהלך החגים: סוכות, חנוכה, פסח.  

בנוסף, נבחרה מנהלת חדשה לתחום הגיל הרך ברשת המתנ"סים בקרית טבעון -  לירון רון, אשר אחראית בין השאר,  גם על תחום הצהרונים ביישוב ועל מעון חומד. 

לירון מגיעה מרקע חינוכי: הוראה, ניהול, הדרכה וייעוץ הורים קבוצתיים ופרטניים, בעלת ניסיון רב בתחום הגיל הרך, ילדים, נוער, והורים."  

דרור גרינבלום: "תכנית הצהרונים החדשה שבבסיסה: שנת פעילות כמעט מלאה, ביטול ההסעות ומאמץ גדול לחלוקה גילאית ככל שניתן, יוצאת לדרך. אגף הגיל הרך של רשת המתנ"סים בנה את התוכנית בשיתוף עם ועדת היגוי לה היו שותפים חברות הנהלת המתנ"ס, קבוצת הורים ומדור גני ילדים במועצה. אנחנו מודים לכולם. מחשבה רבה ומאמץ רב הושקעו בבניית התכנית  ולשמחתנו ההיענות רבה ומרשימה. מטרת התכנית: לתת מענה לצרכי ההורים ואנו מקוים שכך יהיה. אני מאחל הצלחה רבה ללירון רון מנהלת התחום החדשה ברשת המתנ"סים  ומאמין שבהובלתה נמשיך לצמוח ולהתפתח ולתת מענה מיטבי לגיל הרך בישוב. אני מודה לערן נגר  על עבודתו המקצועית והמסורה לאורך שנים ועל בניית תכנית הצהרונים החדשה".
לירון: " כילידה ותושבת קרית טבעון, אני שמחה מאד לעבוד במערכת החינוך ביישוב. תחום החינוך הוא מאד משמעותי עבורי ואני מאמינה שאעבוד בשיתוף פעולה עם כול הגורמים בתחום, לצד מתן מענה לצרכים של הילדים וההורים במסגרות החינוך השונות". 

מנהלת מדור גנים במועצה גילה דינר: "השקענו מחשבה רבה על מנת לבחור את התכנית הטובה והמתאימה ביותר לילדים. צוות הצהרונים ישתתף במפגשים מקצועיים ללמידה והעשרה, הקשר עם צוות מחנכי הבוקר עם מחנכי הצהרים יהודק ע"י מפגשים משותפים, השאיפה היא, שהשפה בגנים תהיה אחידה, אני מאמינה שההורים יקבלו את המרב והמיטב.  

באשר ללירון, אני שמחה על הבחירה בה לתפקיד מנהלת תחום הגיל הרך, היא מקצועית, נעימה ומלאת מרץ ואני מאחלת לה הצלחה רבה בתפקיד. אני בטוחה שנעבוד בשיתוף פעולה מלא".
ולמי שטרם נרשם, כדאי למהר כי נותר מספר מצומצם של מקומות בחלק מהצהרונים. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד