מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:26   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שברו שיא: פעילות קיץ 2014 לנוער

7/08/2014
שברו שיא: פעילות קיץ 2014 לנוער (הגדל)

שברו שיא: פעילות קיץ 2014 לבני הנוער

"מסיבת בריכה" בבריכת גלי טבעון, סדנת גרפיטי מדהימה, הקרנת סרט, טיול לילי לגבעות זייד ולסיום יום ההתנדבות של בני הנוער בטבעון – פעילות רשת המתנ"סים  

 

 

השבוע הסתיים "שבוע הנוער", שהיה שיאה של פעילות הקיץ של רשת המתנ"סים - שבוע גדוש באטרקציות ייחודיות לבני הנוער (זאת מעבר לפעילות הקבועה בחודשים יולי- אוגוסט). 

"שבוע הנוער" כלל: "מסיבת בריכה" בבריכת גלי טבעון, סדנת גרפיטי מדהימה (ראו בתמונה), הקרנת סרט, טיול לילי לגבעות זייד ולסיום יום ההתנדבות של בני הנוער בטבעון.  

את קיץ 2014 תכננו חברי מועצת הנוער ורכזי הנוער של קרית טבעון כבר בחודש מאי. המטרה היתה לבנות תכנית  שלוקחת בחשבון שגרת קיץ וגם אירועי שיא, כאשר במרכז האירועים כאמור,  "שבוע הנוער". 

לטובת העניין נפגש הצוות  הצעיר עם בעלי עסקים בטבעון ואלה האחרונים שיתפו פעולה בצורה יוצאת דופן. אחד מרכזי הנוער סיפר "כל בעלי העסקים אליהם פנינו הרגישו צורך לסייע בבניית תכנית הקיץ ולאט לאט נוצר סדר שבועי קבוע שידענו שנוכל להציע אותו לבני הנוער. בנוסף קבענו תאריכים לימי אטרקציות משותפות.  התכנית נסגרה והייתה מתואמת לפני תחילת החופש, הנפקנו לכ-500 בני נוער "כרטיסי נוער", שיקנו להם את היכולת ליהנות מהפעילויות והיתה הענות מעבר למצופה." 

לתכנית המסודרת הצטרף מרכיב לא צפוי, המלחמה – "מבצע צוק איתן". חברי מועצת הנוער ורכזי הנוער נכנסו לנוהל פעילות בשעת חירום והפעילות הורחבה גם ל:   אירוח כ-60 בני נוער מהדרום כולל הצטרפות לאטרקציות הנוער בקריה; אריזה של חבילות בהם מוצרים חיוניים לחיילים - יוזמה של חברת  המועצה  שחר דבי וחבר המועצה ויו"ר האגודה למען החייל שמוליק שמחון, בשיתוף מרכז יום לקשיש ועמותת שלהב"ת ובעזרת  המועצה המקומית. כמו כן, הוקם חדר מצב לאיתור משפחות ב"צו 8" ושיבוץ נערים ונערות לסייע למשפחות אלו עם ילדיהם הקטנים בהובלתה של נילי ינקוביץ כאשר ב"יום ההתנדבות" אף חולק להם שי צנוע ומכתב תודה ועוד...ועוד ." 

מיטל לוי-מטלון, יועצת חינוכית באורט גרינברג על יום ההתנדבות: "כשחושבים על חופשת הקיץ של בני הנוער והפעילויות שבהן הם בוחרים לבלות את זמנם, פעילות התנדבותית אינה הדבר הראשון שנחשוב עליו. בתקופה לא פשוטה ומורכבת זו, המלווה בתחושות של כאב ודאגה, ברמה הלאומית והאישית, התמלאתי גאווה לנוכח התגייסותם של בני נוער בטבעון לעשייה מבורכת".  

 

מנהלת תחום הנוער ותכנית עיר ללא אלימות לילך דרמון: "תודה גדולה לכול מי שסייע להצלחת הפעילויות והאירועים: לחברי ורכזי הנוער המקסימים, לבעלי העסקים – "קפה- קפה", פיצה "פדאל", פלאפל "חן", פיצה "פיצלוק", "בורגרים", "ביגה", "תאי צ'ין" ופלאפל "לולי". וגם, לבריכת גלי טבעון על אירוח מסיבת הבריכה והוזלת מחירים לבני הנוער, לחיים רחום על הנחיית המסיבה והשתתפות בסדנת הגרפיטי, לבריכת חנה סנש ולאולם זהר שפתחו שעריהם לפעילות בני נוער במהלך כל החופשה, לעמותת שלהב"ת שראתה בנו שותפים אמתיים והעמידה לרשותנו את חדריה לכל פעילות ההתנדבות והחירום, לנילי ינקוביץ, לגילה דינר, לסילבי פרידנזון שעזרו וסייעו ביום ההתנדבות של בני הנוער, למחלקת התפעול של המועצה ולאנשי התחזוקה של המתנ"ס. לרכזי תנועות הנוער שנרתמו לכל עניין ולחניכי מועצת התלמידים ולבני הנוער שהשתתפו בתכניות. בלעדיכם זה לא היה קורה!" 

 

ויהיה עוד - "לילה לבן" אירוע סיום מפתיע בסוף החודש (28-8-14) וביום ראשון הקרוב (10-8-14)  סרט לילדי כתות ו+ז   -  "תעביר את זה הלאה", במועדון הנוער "פיש", בשעה 19:30. עלות 10 ₪ כולל פופקורן. תבואו! 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד