מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:45   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

"מאסטר שף" במועדון פיש ועוד

12/03/2014
מועדון פיש צלם אור לב-ארי (הגדל)

 "מאסטר שף" במועדון פיש ועוד 

הפנינג קולינרי עליז ושמח בשיתוף הורים וילדי הסביבה וגם פרויקט ספורטיבי חדש, פרי יוזמה של הש"שינים  ממכינת רבין 

 

60 ילדים והורים הגיעו לפני מספר ימים ל"מאסטר שף"- פיש,  פעילות ייחודית שנערכה במועדון פיש, במסגרת פרויקט קהילתי בשכונת שרת- פיש.  

הפרויקט המתקיים מזה שנתיים ביוזמת אגף קהילה של רשת המתנ"סים בקרית טבעון, מבוסס על הדרכה של סטודנטיות ממכללת אורנים וחבר'ה ממכינת רבין, אשר מפעילים ילדים בכל הגילאים פעמיים בשבוע.
במסגרת הפעילות השבועית הקבועה ערכו כאמור המדריכים המסורים,  בשיתוף הורים וילדי הסביבה, הפנינג קולינרי עליז ושמח בסגנון "מאסטר שף", שכלל הכנת כובעי טבחים וסינרים, חיתוך סלט ירקות וסלט פירות, הכנת פיתות על הטאבון ואף נערך חידון מעניין על מאכלים מארצות שונות. בסיום ההכנות אכלו כולם את התוצרים הטעימים וחזרו לביתם שמחים ומרוצים. 

יש לציין כי באותו מקום מתחיל בימים אלה פרויקט חדש, פרי יוזמה של המכינאים (צעירים בשנת שרות ממכינת רבין)  אשר אגדו  קבוצת בני-נוער תושבי השכונה, לפעילות כושר משמעותית, מתוך רצון לייצור בשכונה פעילות מגבשת ובריאה ומתוך תקווה לסחוף לפרויקט בני נוער רבים נוספים.  

רכזת הפעילות במקום: "תודה  להורים הפעילים והמתנדבים, לסטודנטיות ולצעירי מכינת רבין וכמובן לילדים שמגיעים וצובעים את כל אחד מימי הפעילות בצבעים עזים של עליזות ושמחה. אנו נשמח לשתף פעולה עם יוזמות ולסייע לכל מי שרוצה להעשיר את הפעילות." 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד