מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:18   30/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

חנוכה: מצעד לפידים מרהיב בקרית חרושת

3/12/2013
חוגגים חנוכה: מצעד לפידים מרהיב בקרית חרושת (הגדל)

חוגגים חנוכה: מצעד לפידים מרהיב בקרית חרושת 

ברשת המתנ"סים בקרית טבעון פתחו את אירועי חנוכה במצעד לפידים מרשים בהשתתפות למעלה מ 700 צועדים 

אירועי חנוכה בישוב נפתחו גם השנה, במצעד לפידים מרשים, בהשתתפות למעלה מ 700 תושבים. את האירוע הוביל כבכל שנה, המרכז הקהילתי קרית חרושת בניצוחה של מיטל לוגר ואגף קהילה של רשת המתנ"סים בקרית טבעון. 

המשתתפים הרבים צעדו ברחובות קרית חרושת, בשיירה ארוכה עם לפידים מוארים: פעוטות, ילדים, נוער, הורים, סבים וסבתות. המראה היה מרהיב. חלק מהצועדים הצטרף באמצע הדרך ואחרים חיכו בנקודת הסיום. בין הצועדים הרבים ניתן היה לראות חניכים ומדריכים מתנועות הנוער "הצופים" ו"הנוער העובד והלומד", קבוצות הכדורגל מבית הספר לכדורגל של טבעון, צעירים ממעון אשכר, ילדי גן "חומד" בהנהלת הילה גליקסמן ועוד. את הצועדים הנלהבים ליוו אנשי הביטחון מהמועצה המקומית ומתנדבי יחידת הג'פאים.  

בסיום התהלוכה, התכנסו כולם לטקס חגיגי של הדלקת נרות בגן הציבורי ברחוב הרותם ולקינוח חולקו סופגניות. ראש המועצה דוד אריאלי ברך את הנוכחים, עודד רומנו ומיכל שני נגנו ושרו בכישרון רב ובהמשך נהנו כולם מעוד שפע של מופעים כמו: מחול ישראלי  של בנות ביה"ס למחול בהובלת פזית שטח, הופעה של בנות ההתעמלות האומנותית של אולה ממחלקת הספורט וגם מופע מרשים של חברי חוג הברייקדנס של נדב ממרכז קהילתי נרקיס.
את ההנחיה בצעו איציק סייג ועדי ירדן ממגמת הדרמה והאירוע נחתם במופע אורות ובכתובת אש של שבט אלון. במקום נרשמה שמחה והתרגשות רבה.   

אילנה אפללו מנהלת אגף קהילה: "כבכל שנה משמח לראות את תושבי הישוב הרבים, יוצרים יחד- בהובלת מתנ"ס קרית חרושת, אירוע מלא אור המסמל סולידריות קהילתית ברוח החג". 

דרור גרינבלום מנהל רשת המתנ"סים: "אנו שמחים לראות כיצד האירוע גדל משנה לשנה, והופך למסורת קהילתית יפה ומשמעותית ביישוב. תודה גדולה לכל השותפים בעשייה: מיטל לוגר שהובילה את האירוע, לתנועות הנוער שנרתמו והתגייסו, לאגף הנוער ולמד"צים בהנהלת לימור גרימן .לאילנה אפללו פרץ ולצוות האגף: נועה חיים, הדס קלדרון- מנהלת מתנ"ס נרקיס, דפנה קרטס-רכזת הפרוקט הקהילתי בשרת-פיש, לכוחות המשטרה, למכבי האש ומדא, לאלי זיו קבט המועצה וצוותו, לאלי שרירא ושאר המשתתפים מהמועצה. לצוות האחזקה במתנ"ס, למתנדבים הרבים ולניסן קול על ההגברה. תודה לכולם".  

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד