מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:33   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

פרויקט קהילתי בשרת-פיש

12/08/2013
פרויקט פיש-שרת קרית טבעון (הגדל)

מסכמים שנה ראשונה בפרויקט הקהילתי שרת-פיש 

מטרת הפעילות החברתית -קהילתית בשכונה, אותה מוביל אגף קהילה של רשת המתנ"סים ברמת טבעון, הינה לקיים פעילות ייחודית ובכך לתת מענה לצרכי התושבים בתחומי התרבות, הפנאי והעשייה הקהילתית וזאת בשיתוף תושבי השכונה

עשרות ילדים והורים משכונת שרת–פיש התכנסו בשבוע שעבר במרכז הקהילתי פיש, לפעילות קיץ מהנה המסכמת את שנת הפעילות הראשונה של הפרויקט הייחודי.
הפעילות החברתית -קהילתית בשכונת שרת וסביבתה, החלה באמצע שנה שעברה, מתוך מטרה לקיים בשכונה פעילות ייחודית ובכך לתת מענה לצרכי תושבי השכונה בתחומי התרבות, הפנאי והעשייה קהילתית וזאת בשיתוף תושבי השכונה. את הפרויקט מוביל אגף קהילה של רשת המתנ"סים ברמת טבעון.
הפעילות במקום החלה בציון חגים ומועדים וזכתה להיענות רבה בקרב תושבי המקום. סטודנטיות ממכללת "אורנים" ומדריכים מהמכינה הקדם צבאית "רבין" בהובלת מרכזת הפרויקט, רותם זר, הגיעו למקום פעמיים בשבוע והעבירו לתושבים פעילויות בתחום הספורט, היצירה ועוד ובכך גיבש הצוות את ילדי השכונה. יש לציין כי שיתוף פעולה מיוחד נוצר גם בין ילדי הקבוצה, לילדים עם צרכים
מיוחדים המגיעים למקום במסגרת פעילות במועדון הנוער פיש. 

לאורך השנה ליוותה את הפעילות קבוצה משמעותית של הורים ותוך כך הורחב המעגל גם לפעילות מבוגרים. בין היתר, התקיים ברחבת אחד הבניינים ערב מהנה בשילוב תיאטרון פלייבק , כמו כן נערך ערב נשים מוצלח בשיתוף נשות השכונה ועוד. הפרויקט יצר תהליך של שיתוף קהילתי, כאשר התושבים שותפים להתרחשויות ולפעילויות. 

מנהלת אגף קהילה אילנה אפללו פרץ: "תודות לרותם זר שהובילה את הפרויקט. לסטודנטיות ממכללת אורנים, ממכינת רבין ועוד אנשים נוספים שסייעו לנו להפוך את הפעילות לייחודית ומשמעותית, הן למשתתפים והן למפעילים. אנו ערים לצרכי השכונה והפרויקט ימשיך לפעול גם בשנה הבאה בשיתוף תושבי השכונה,  בשאיפה להעשיר את חיי הקהילה ולתת מענים נוספים לצרכי התושבים." 

צילום: אור לב ארי 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד