מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:27   19/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

הפסנתרנית

מפגש אלקטרו-אקוסטי מצויר מתוך שייח' אבריק השני20:30

חדש במתנ"ס: מרכז לתקשורת חזותית

2/06/2013
חדר עריכה חדש. מתנ"ס רמת טבעון. צילום: עדנה פ (הגדל)

 

חדש במתנ"ס: מרכז לתקשורת חזותית  

נשיא רוטרי: "אולפן זה אמור לשמש את החוג  לטלוויזיה וכן את בני הנוער שילמדו תוך כדי ניסוי והתנסות באולפן על מנת להצמיח דור חדש של פעילים מקומיים בתחום" 

 

ביום חמישי שעבר נערך במרכז הקהילתי רמת טבעון ובמעמד ראש המועצה,  טקס חגיגי לרגל פתיחת  המרכז החדש והמודרני לתקשורת חזותית.  לאירוע המכובד הגיעו: נציגי רוטרי, מתנדבי הטלוויזיה הקהילתית, בני משפחותיהם ועוד אורחים. 

כראוי לטקס רשמי וכמיטב המסורת ראש המועצה  ונציג בכיר של מועדון רוטרי, אליהו מחרוק, גזרו את הסרט האדום ולאחריו הרימו כוסית לכבוד התרומה הנכבדה של המועדון, למען הקמתו המרכז לתקשורת חזותית. 

 

בדברי התודה פרסו המברכים את חזונם להתרחבות המרכז וכן בירכו על שיתוף הפעולה עם השכנים מבסמת טבעון. שיתוף פעולה זה הניב סדנא לצילום ועריכת וידאו לתושבי היישוב השכן  אשר בעתיד עשויים להצטרף לשורות הטלוויזיה הקהילתית המקומית. 

 

היוזמה הברוכה של ישראל לשם והתרומה החשובה של מועדון רוטרי לרשת המתנ"סים בקריה אפשרה לשדרג את הציוד לטובת הפקת סרטים ומגזינים על הווי היישוב ועל תושבי הקריה. קבוצת המתנדבים הפועלת במקום מוציאה תחת ידם כל חודש מגזין מצולם בין 30 דקות ובו כתבות דוקומנטריות וקליפים מהנעשה בקריה. 

 

מחרוק אליהו בשם נשיא רוטרי אלון פלטנר: "אולפן זה אמור לשרת את החוג  לטלוויזיה – על בוגריו וכן את בני הנוער שילמדו תוך כדי ניסוי והתנסות באולפן על מנת להצמיח דור חדש של פעילים מקומיים בתחום. אנו כמועדון רוטרי מוכנים לתרום ולסייע כדי שילדי הישוב תהיינה יכולות גבוהות יותר להתקדם ולהצליח בחיים.  

זו גם הזדמנות להזמין את הציבור להצטרף למועדון, המועדון בעיקר הינו מועדון חברתי וחוויתי לחברים בו, אשר לכולם  רצון טוב לתרום לקהילה ולקיים חיי רעות ותרבות משמעותיים. נשמח לקבל חברים חדשים בגילאים 40-55 כשותפים ערכיים למשימות הרבות שהמועדון עוד מתכנן להוביל". 

בסיום האירוע הוקרנו שתי כתבות מרשימות של המתנדבים: האחת "פרידמן נעליים" והשנייה "שיגרה". (ניתן למצוא את הכתבות ביוטיוב). 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד