מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:42   16/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
14/07/2019
מעיינות העמקים מבצעת עבודות תיקונים לשיפור תשתיות המים בקרית טבעון
יום ג' ברחובות: מייסדים, חנקין ויצחק רבין החל מ9:00
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה

מועדון פיש המחודש - משפרים ללא הפסקה

11/04/2013
מועדון פיש המחודש - קרית טבעון (הגדל)

משפרים ללא הפסקה - מועדון פיש המחודש 

 

מועדון פיש של רשת המתנ"סים בקריה  זכה לאחרונה לשדרוג  אדיר. המקום שסבל ממספר ליקויים ברבות השנים, קיבל לפני מספר חודשים מהמועצה תקציב של כ-50 אלף שקלים וזכה לשיפוץ משמעותי.  בעזרת אנשי מקצוע, מעצבת פנים תושבת הקריה - מירי חכם בן-צבי ועובדי המתנ"ס  המקום הפך  לפנינה אמתית, אשר משרתת את אגף הנוער של רשת המתנ"סים בקרית טבעון. 

מועדון הנוער של רשת המתנ"סים משרת את הנוער בקריה ומספק פעילות קבועה התואמת את צרכיהם של צעירים מכיתה ז' – י'. בנוסף, פועל במקום פרויקט המד"צים  אשר מכשיר צעירים להיות מדריכים, קבוצה העוסקת בהעצמה של בנות ובמקום פועלת גם מועצת הנוער. את תחום הנוער היישובי מנהלת בשלוש שנים האחרונות ובכישרון רב לימור גרימן והמקום פתוח מידי יום בין השעות- 17:00 – 22:00 כמועדון נוער לכל דבר עם משחקים, טלוויזיה, מפגשים וכד'. 

גרימן: "המקום מדהים, יפה צעיר ונעים וכך גם אני מתרשמת מהתגובות של בני הנוער המגיעים למקום. הם מאד מעריכים ומפרגנים וזה ממש נעים לשמוע.  הם רואים שיש במועצה אנשים שקשובים לצרכים שלהם ודואגים לספק להם מקום שמתאים לאופי ולגיל שלהם. החלטנו על המהלך בסוף הקיץ שעבר ואנחנו מאד מרוצים מהתוצאה. תודה גדולה לראש המועצה דוד אריאלי שנענה לבקשתנו ביעילות ובמהירות, ותודה לצוות העובדים המסור של המתנ"ס שבידי הזהב שלהם הפכו את החלום למציאות".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד