מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:00   19/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

הפסנתרנית

מפגש אלקטרו-אקוסטי מצויר מתוך שייח' אבריק השני20:30

קונצרט חגיגי בסימן 75 שנים לקרית טבעון: "איכות מייצרת תרבות"

13/02/2013
קונצרט חגיגי בסימן 75 שנים לטבעון צילום: עמי לוז (הגדל)

קונצרט חגיגי בסימן 75 שנים לקרית טבעון: "איכות מייצרת תרבות"

מאות אורחים הגיעו ונהנו מהופעה מדהימה של  מגוון גופים אמנותיים בקרית טבעון, כולם על במה אחת גדולה 

 

"קונצרט בקלאסי", המופע החגיגי המרשים, בסימן 75 לקרית טבעון, זכה לתשבחות ולתחושת גאווה בקרב תושבי הקריה בכלל ובקהילת אוהבי המוסיקה המקומית בפרט. לאירוע שהתקיים בשבוע שעבר באולם יד למגינים ביגור, הגיעו מאות אורחים ואלה ציינו כי לא יכלו להישאר אדישים לנוכח ההופעה המדהימה של מגוון גופים אמנותיים בקרית טבעון, כולם על במה אחת גדולה. 

  

המקהלה הקאמרית והתזמורת הייצוגית של הקונסרבטוריון מבית רשת המתנ"סים קרית טבעון, בניצוחה של יעל וגנר אביטל, העלו את יצירת המופת "הרקוויאם" מאת מוצרט. היצירה מהחשובות בעולם המוסיקה הקלאסית משלבת בין המוסיקה הווקאלית למוסיקה האינסטרומנטלית, וביחד עם ארבעה סולנים איכותיים , יעל לויטה – סופרן, ענת עיני-אלט, לירן קופל-טנור, משה סנדרוביץ- בס, גרמו להנאה והתרגשות בקרב הקהל הרב שפקד את המקום. 

שרביט הניצוח על הקונצרט הופקד בידיו הבטוחות של המאסטרו מנחם גרודזינסקי , שבנוסף ניצח גם על הקונצ'רטו לכינור מס 1 מאת פגניני עם הסולן המוכשר, הכנר גל אקשטיין בוגר הקונסרבטוריון. 

  

תרבות המוסיקה בקרית טבעון, החינוך המוסיקלי מגיל הגן דרך בתי הספר ועד התיכון, הם מקור לגאווה. הקונסרבטוריון של רשת המתנ"סים בקרית טבעון מרכז, מכוון ומוביל את תחום המוסיקה כבר שנים רבות והתוצאות נראות ונשמעות בקונצרטים, באירועים קהילתיים ובחגים. חזי פלד, מנהל הקונסרבטוריון: "בשנת ה-75 לקריה נאחל לכולנו עוד המון צלילים יפים השזורים בהרמוניה קהילתית". 

ראש המועצה דוד אריאלי: "אילו ידעו מקימי היישוב איזו מעצמה מוסיקלית תקום בקריה, וודאי היו גאים ביישוב ובתושביו. קרית טבעון היא מקום שוחר מוסיקה אשר מלווה את הילדים בכול שלבי חייהם בפעילות מוסיקלית: בגנים, בבי"ס היסודי, באמצעות פרויקטים כמו בי"ס מנגן, המגמה למוסיקה בתיכון, מקהלות קאמריות ועוד אופציות מדהימות שיש לרשת המתנ"סים להציע . אני גאה על הפעילות הרבה בתחום המוסיקה ויישר כוח לכול העוסקים במלאכה. " 

 

צילום: עמי לוז

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד