מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:37   20/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שירי שלישיות מכל הזמנים

ערב זמר – שלושה בשירה אחת21:30

חולקו 20 מלגות לבני הקריה

30/12/2012
חולקו 20 מלגות לבני הקריה (הגדל)

חולקו 20 מלגות לבני הקריה 

את המלגות תרמו עמותת מעומק הלב, קרן "תמי", תורמים פרטיים ופרויקט "שיק בוטיק" הפועל בחסות המתנ"ס   

 

ביום חמישי שעבר נערך טקס מכובד, המתקיים זו השנה התשיעית, של חלוקת מלגות לסטודנטים בני הקריה הלומדים במסגרות אקדמיות ולא אקדמיות. את המלגות תרמו עמותת מעומק הלב, קרן "תמי", תורמים פרטיים ופרויקט "שיק בוטיק" הפועל בחסות המתנ"ס.   

טקס חלוקת המלגות, מהווה סיומו של תהליך מסודר בו העמותה קיבלה ומיינה עשרות פניות, שנדונו בוועדה המורכבת מאנשי ציבור ובהתאם לקריטריונים שנקבעו מראש. במהלך הטקס חולקו 16 מלגות  ובימים אלה נמצא תקציב לחלוקתן של עוד ארבע מלגות.
במהלך הטקס הודה ראש המועצה, דוד אריאלי לכלל התורמים וציין כי הוא מעריך את הדאגה ואכפתיות כלפי הזולת. אריאלי ברך את הזוכים ואחל להם הצלחה בלימודים ובנוסף הביע תקווה כי הלימודים יסיעו בידם להגיע לרווחה כלכלית ושגשוג.   "היום, יותר מתמיד" אמר, "חשוב לרכוש מקצוע ותואר אקדמי כי אלה מאד מוערכים ומתוגמלים במשק".  אריאלי הוסיף והביע תקווה שבעתיד הזוכים במלגות יתרמו לקהילה התומכת בהם היום. 

האירוע  המרגש התקיים במועדון הפנסיונרים במרכז יום לקשיש וכלל נאומים, קטעי נגינה של הרכב הקאמרי  בעמותת שלה"בת וכאמור, חלוקת המלגות.  

עשר מהמלגות נתרמו על ידי "שיק-בוטיק" , חנות יד שנייה אשר נמצאת במתנ"ס הדגניות בקרית טבעון. 

מתנדבת ואחראית החנות טלי  בלומנאו ספרה בטקס כי הרעיון מאחורי הפעלת המקום הוא איסוף הכספים לטובת מלגות  אלה ולצורך קידום הנושא ישנן  13 מתנדבות נמרצות וחרוצות אשר בשמחה מקדישות זמן להפעלת המקום.   

יו"ר עמותת מעומק הלב איתן קרמר : "אנו מעודדים השתלבות של תושבי הקריה, בעיקר של הנשים בתעסוקה מקצועית ובמסגרת זו אנו מסייעים, ככול שניתן, בהכשרתן. הנושא מאד חשוב ותודה לראש המועצה דוד אריאלי שסייע בגיוס תורם נוסף על מנת להשלים את מנין התרומות ל-20 וזו הזדמנות נהדרת להודות לכל אותם תורמים מכובדים של טבעון."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד