מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:14   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

הטלוויזיה הקהילתית בערוץ 2

30/07/2012
הטלוויזיה הקהילתית בערוץ 2 (הגדל)

הטלוויזיה הקהילתית מקרית טבעון הגיעה לערוץ 2 

הסרט "מיתרי שני" שהופק בטלוויזיה הקהילתית של רשת המתנ"סים בקרית טבעון  הוקרן בשבת האחרונה בערוץ 2  במסגרת תכנית המציגה סרטים וכתבות המספרים סיפור מיוחד ממקומות שונים בארץ. הסרט מתאר את מערכת היחסים המיוחדת הנוצרת בין האם אסיה דרבין וביתה שני, על רקע רצונה העז של האם לקדם את הקריירה המוזיקלית של הבת.
שני לומדת שנה רביעית בקונסרבטוריון בקריה אצל המורה אורי לביא ולאחרונה זכתה במלגה לימודים בשל התקדמותה המהירה בתחום הנגינה.

את הסרט ביימה רינה גוליק, חברה מוכשרת וותיקה בטלוויזיה הקהילתית בקריה. רינה נחשפה לסיפורה של שני ונשבתה בקסמה. היא גייסה את יעל טלטש וגלי אבוהב לתפקיד צלמת ועורכת ויחד הן יצרו קשר עם שני והאם אסיה ובזכות מקצועיות ויחסי אמון, שנוצרו בין צוות הצילום לבין השתיים, ניתן היה לתעד רגעים מרגשים ומיוחדים כמו שגרת היום יום, חזרות, הופעות מרגשות ועוד. קהל הצופים בערוץ 2 זכה להתבונן בעולמן המיוחד של השתיים וללמוד בזעיר אנפין על תרבות מעט שונה, על התמדה ונחישות, תפיסה חינוכית ייחודית ומסירות מהי.  הסרט הופק ע"י הטלוויזיה הקהילתית בקרית טבעון - טל פארן - עורך הסרט והרב גרוסמן  מעמותת "מגדל אור" תומך בלימודיה של שני לקידום הקריירה המוסיקלית. 
הסרט

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד