מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:20   19/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

הפסנתרנית

מפגש אלקטרו-אקוסטי מצויר מתוך שייח' אבריק השני20:30

פותחים אולפן

1/07/2012
פותחים אולפן (הגדל)

פותחים אולפן
ראש המועצה דוד אריאלי: "אני מודה למועדון רוטרי ולנשיאתו כוכי אלוני על הסיוע הרב בהקמת אולפן ההקלטות. ברור לכל שללא רוטרי האולפן לא היה קם"

 

ביום שני נערך בקונסרבטוריון של רשת המתנ"סים בקרית טבעון ובמעמד ראש המועצה דוד אריאלי,  טקס פתיחת  אולפן ההקלטות החדש והמודרני – "ריתמוס".  

הטקס כלל ברכות, סיור מודרך באולפן המושקע והמפואר ומופע מוזיקלי קצר בביצוע אנסמבל הג'ז של  קונסרבטוריון ובהדרכתו של אורי ביתן. 

הרעיון להקמת אולפן הקלטות בקונסרבטוריון של רשת המתנ"סים נולד מפניה של המתנ"ס לראש המועצה דוד אריאלי. ראש המועצה בשיתוף הנהלת המועצה, הקצו לטובת מימוש הפרויקט 100 אלף שקל ובשיתוף המתנ"ס שהוסיף 30 אלף ועמותת רוטרי שתרמו 120 אלף ניתן היה  לממש את התכנית. 

אריאלי: "אני מודה למועדון רוטרי ולנשיאתו כוכי אלוני על הסיוע הרב בהקמת אולפן ההקלטות. ברור לכל שללא רוטרי האולפן לא היה קם".
חשוב לזכור כי עד הקמתו של האולפן, רשת המתנ"סים הוציאה כספים רבים לצורך הקלטות שונות עבור להקות הילדים והנוער ביישוב, הקמת האולפן עשויה לקצץ בהוצאות אלה מצד אחד ולייצר מקור הכנסה ורווח לרשת המתנ"סים מצד שני , שכן חלק מהרעיון הוא למכור שירותי אולפן לזמרים ואחרים. כמו כן, האולפן ישמש לצורך לימודי סאונד לנוער, הקלטת יצירותיהם של התלמידים ועוד. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד