מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:14   24/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

טקס חנוכת חצר שלהב"ת

אירועי האזרח הוותיק – נובמבר דצמבר 2020 10:30

דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

חידון תנ"ך יישובי – מסורת מתחדשת

23/05/2012
חידון תנ"ך יישובי – מסורת מתחדשת (הגדל)

חידון תנ"ך יישובי – מסורת מתחדשת

מקום ראשון לאמיר ברנבך, שני לשחר ברעם והשלישי לענבר סבח – כולם תלמידי החטיבה באורט טבעון. דוד אריאלי: "אירוע תרבותי מרשים ומרגש שיהפוך למסורת"

 

מאות תלמידים ואורחים גדשו ביום שני את אולם זוהר, לרגל חידון התנ"ך היישובי שחזר לפעילות לאחר שנים רבות. האירוע התקיים במעמד ראש המועצה דוד אריאלי, רבה הראשי של הקריה עמרם מיכאל בית אל ובני משפחתו של אברהם ישועה ז"ל, שעל שמו נקרא החידון.

היוזמה הינה של חברי הנהלת המועצה עו"ד שלמה מושיץ ואבי בן יוסף ובתמיכתו הנלהבת של אריאלי. למשימה התגייסו אגף התרבות של רשת המתנ"סים בניהולו של עזרא מזרחי וחטיבת הביניים אורט גרינברג. יש לציין כי אברהם ישועה ז"ל - היה מורה מוכר וותיק לתנ"ך ביישוב - ואת הפרס הראשון והמכובד בסך 1,000 שקלים לרכישת ספרים, תרמה אלמנתו יעל.

הצלחת האירוע הינה תודות לפעילותה הנמרצת והמקצועית של רכזת שכבה כיתות ח' בחטיבה והמורה לתנ"ך סיגל סמולניק אשר הובילה את כל המהלך הלימודי, עודדה, דחפה וארגנה והתלמידים נסחפו בהתלהבותה. התוצאות נראו היטב במהלך החידון.

הפעילות החלה לפני כשלושה חודשים עם שני סבבים של מבחנים בנושא, כאשר לשלב השני הגיעו כ- 60 תלמידים. הילדים שעלו לשלב ב' נהנו מהעשרה לימודית וחווייתית בהנחיית יואב שלוסברג, מחזיק בתואר חתן התנ"ך העולמי לנוער תשמ"ו, חתן התנ"ך הכלל צה"לי תשמ"ח ומתמחה בהפקת חידוני תנ"ך.
בשלב הגמר התמודדו 12 תלמידים: אביגיל ברק, עידו נחום, מאור דבי, דקל רוט, ליל רייכין, נעמי רן, תמה רן, גיא רשף, נדב שלו, אמיר ברנבך - הזוכה במקום הראשון, ענבר סבח שזכתה במקום השני (500 שקלים לרכישת ספרים), ושחר ברעם במקום השלישי (250 שקלים לרכישת ספרים). ל- 9 מתמודדים ניתן במתנה ספר.

שפטו: הרב בית אל, שהיה יו"ר חבר השופטים, גיא ישועה, בנו של אברהם ישועה ז"ל שהלך בדרכי אביו וגם הוא מורה לתנ"ך ורכזת השכבה, סמולניק. הנחה את האירוע במיומנות רבה איש התנ"ך והלשון - אבשלום קור. יש לציין כי לצד השאלות המרתקות שולבו קטעי פנטומימה בהשתתפות תלמידים, קטעי מוזיקה ועוד.

אריאלי בירך את המתמודדים, הודה למארגנים והדגיש כי מדובר באירוע תרבותי מרשים ומרגש שיהפוך למסורת, נדבך נוסף באירועי התרבות המרכזיים ביישוב. חבר המועצה אבי בן יוסף נשא נאום מרגש לזכרו של המורה הדגול אברהם ישועה ז"ל.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד