מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:33   21/6/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

סדנת שירה- סדרת הרצאות מוסיקליות לרגל 70 שנה למדינה

00:00

על צלילים ואנשים

לה בוהם08:40

הרצאה- חיטוב המוח-התמצאות אישית ומרחבית

19:30

דרור גרינבלום, מנהל המתנ"ס - מצטיין ארצי.

גרינבלום : "לראש המועצה ולי יש חזון משותף, הוא סומך עלינו ויודע למקסם את היכולות שלנו לטובת היישוב"
4/04/2012
דרור גרינבלום, מנהל המתנ"ס - מצטיין ארצי. (הגדל)

מנהל רשת המתנ"סים בקרית טבעון דרור גרינבלום זכה השבוע בפרס הצטיינות ארצי לשנת 2011 מטעם החברה הארצית למתנ"סים. בטקס רב רושם לסיכום שנת 2011 שנערך במתנ"ס תל מונד, העניקו לגרינבלום את הפרס היוקרתי, מנכ"ל החברה למתנ"סים, איתן מזרחי, יחד עם ראש המועצה דוד אריאלי, שהגיע לאירוע ללא ידיעתו של גרינבלום.

אריאלי נשא דברים באירוע והסביר כי הגיע למקום כיו"ר הנהלת המתנ"ס. "הפרס הזה בהחלט מגיע לדרור" אמר, "דרור ואני התחלנו את הקדנציה באותה תקופה לערך, הוא כמנהל רשת המתנ"סים בטבעון ואני כראש המועצה. באותה תקופה פעלו ביישוב 2 מתנ"סים מתוך 6 (רמת טבעון ודגניות), 4 אחרים לא היו פעילים, במעון חומד היו שישה ילדים ותקציב המתנ"ס עמד על 12 מיליון שקל . בשיתוף פעולה מלא עם המועצה ותוך 3 שנים הורחבה הפעילות וביישוב פועלים כיום 5 מרכזים. מעון חומד הינו בית חם ל-70 ילדים ותקציב המתנ"ס קפץ ל-17.3 מיליון שקל, כל זאת ללא הגדלת ההקצבה של המועצה. הפרש זה הינו כתוצאה מאימון ציבור התושבים במתנ"ס. פעילות מדהימה לילדים, נוער ומבוגרים וכל זה משקף את הסיבה מדוע דרור זכאי לפרס. הוא עשה מהפכה בקריה."


למחרת האירוע, בטקס הרמת כוסית לכבוד חג הפסח ציין גרינבלום: "לראש המועצה ולי יש חזון משותף, הוא סומך עלינו ויודע למקסם את היכולות שלנו לטובת היישוב. תודה רבה לך בשמי ובשם העובדים"

 

דרור גרינבלום בהרמת הכוסית לרגל פסח, השבוע במתנ"ס.

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד