מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:10   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

יריד התחפושות יד 2 בקרית חרושת

כמדי שנה גם השנה נערך יריד ענק של תחפושות יד שנייה במרכז הקהילתי קרית חרושת.
22/02/2012
יריד התחפושות יד 2 בקרית חרושת (הגדל)

בשונה משנה שעברה, השנה פרויקט יריד התחפושות היה משותף לתלמידי בית הספר רימונים בהובלתה של רכזת קהילה של ביה"ס - הדר בן שמעון, עם מעון אשכר בהובלתה של רכזת התעסוקה של דיירי המעון - ליזי מיכאלי ועם מתנ"ס קרית חרושת. שיתוף הפעולה הזה היה דוגמא ומופת לעבודה משותפת, נטולת דיבורים רבים ועם מעשה גדול אחד - איסוף יעיל ומוצלח של כמאתיים תחפושות. האיסוף נעשה על ידי תלמידי ביה"ס רימונים, ותלמידי כיתה ג'1 שמרו בכתתם את התחפושות וסייעו בהעברתם למעון אשכר.

 

במעון אשכר עברו התחפושות ניקוי, גיהוץ ו"שיפוץ" על ידי דיירי המעון המוכשרים, העבודה הייתה רבה ולחוצה בזמן ועם זאת הספיקו הדיירים לעמוד במשימה.

 

יום לפני היריד הגיעו למקום תלמידי מועצת התלמידים מבית הספר רימונים, איחדו כוחות עם דיירי מעון אשכר ועובדי המתנ"ס, וכולם ביחד העמידו את כלל התחפושות למכירה חוזרת.

 

המוני אנשים זרמו למתנ"ס קרית חרושת, התאפרו בכניסה והחלו בחיפוש אחר התחפושת הנכספת. במתנ"ס הוחלט מראש שאת התחפושות ימכרו במחיר שווה לכל נפש של לא יותר מ 30 ש"ח, דבר שאפשר לכל אחד ואחת לרכוש לעצמו תחפושת לפורים, ולהשתתף בשמחת החג.

 

בסיכום האירוע אפשר להגיד שהושגו מטרות רבות - עבודה בשיתוף פעולה, שילוב אוכלוסיות, מחזור תחפושות והכי חשוב הנתינה והאפשרות לתת לכולם להשתתף בשמחת החג הקרב ובא.

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד