מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:12   22/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

חברי ועדת החינוך בקריה נחשפו ליישום תכנית האב לחינוך

6/12/2012
חברי ועדת החינוך בקריה נחשפו ליישום תכנית האב לחינוך (הגדל)

חברי ועדת החינוך בקריה נחשפו ליישום תכנית האב לחינוך 

 

ביום שני השבוע אירח בית ספר נרקיסים את חברי  ועדת החינוך בקריה. במהלך המפגש החגיגי  הציג יאיר אודם מנהל מחלקת החינוך בקריה בשיתוף מנהלת בית ספר נרקיסים אורלי דבי וסגניתה ויקי אסייג,  את השלבים ביישום תכנית אב לחינוך.  

לאחר שנמסר עדכון מפורט על מערכת החינוך השנה (תשע"ג) נחשפו הנושאים המרכזיים בתכנית האב כמו:  פתיחת אזורי הרישום, ייחודיות בתי הספר, יישום מסקנות ועדת טרכטנברג והקמת 3 גנים נוספים בקריה  כמו גם הקמתן של  מסגרות חינוך מתואמות לילדים עם צרכים מיוחדים.   

המארחות דבי ואסייג, סיפרו לחברי הוועדה על בי"ס "נרקיסים", הן הרחיבו לגבי חזון בית הספר וסיפרו על הייחודיות של המקום בתהליך יישום תכנית האב לחינוך ופתיחת אזורי הרישום לקראת שנת הלימודים הבאה (תשע"ד).   

לדברי המנהלת, ביה"ס פועל כבית חינוך הומניסטי, מאמין בייעוד החינוכי של קידום כלל התלמידים  לקראת חיים אנושיים מלאים ואוטונומיים של מישוש עצמי, איכות תרבותית, הגינות חברתית, אחריות ורגישות סביבתית. "הפרויקט של ביה"ס המנגן מהווה חלק מן הנוף של ביה"ס" הסבירה "במסגרת הפרויקט לומדים כל תלמידי כתות א' – ה' לנגן במגוון כלים וכל ילד זוכה "לגעת במוסיקה". הרציונל הוא לחשוף כמה שיותר תלמידים ללימודי הנגינה והמוזיקה תוך מתן הזדמנות שווה לכולם". 

עוד נמסר כי בביה"ס "יום מרכזי בחירה" עפ"י שכבות גיל. המרכזים מושתתים על תאוריית האינטליגנציות המרובות, יום זה מזמן לתלמידים לממש כישוריהם בתחומי האומנות והתרבות ונותן מענה לתחומי החוזק של אוכלוסיית התלמידים. 

אורלי הרחיבה וסיפרה כיצד בי"ס מעודד ערבות הדדית וסובלנות כמו כן התגאתה בצוות מקצועי ומסור אשר שואף לתת  מענה הולם לכל תלמיד ותלמידה במקום.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד