מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:05   6/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית

שוטרים בנרקיסים

נציגי משטרת ישראל התפנו לכמה שעות מעיסוקי היומיום והגיעו לבית הספר במטרה לספר על עבודתם האתגרית תוך מתן הדגמות מוחשיות מהשטח.
22/04/2012
שוטרים בנרקיסים (הגדל)

בשבוע שעבר נערך בבית ספר נרקיסים מפגש חינוכי, מעניין ומוצלח עם שוטרים במגוון רחב של מקצועות המשטרה. כחלק מלימוד נושא האחריות החברתית תלמידי בית הספר נמצאים, במהלך השנה, בקשר הדוק עם גורמים שונים בקהילה המקומית, על רבדיה השונים. המפגש החשוב, שהתקיים בחצר בית הספר, עסק הפעם בתפקידי המשטרה השונים והוא הינו חלק משיתוף פעולה פורה ומתמשך עם נקודת המשטרה ביישוב ויוזמה ברוכה של מש"ק טבעון אילן קדוש. נציגי היחידות השונות במשטרת ישראל התפנו לכמה שעות מעיסוקי היומיום הקשים והגיעו לבית הספר במטרה לספר לתלמידים הסקרנים על עבודתם האתגרית, וזאת תוך מתן הדגמות מרהיבות ומוחשיות מהשטח.

 

חבלן משטרה סיפר אודות סיכולי אירועי טרור והדגים את פעולת רובוט המשטרה, נציג יחידת הכלבנים תאר לתלמידים את תהליך אילוף הכלבים והסביר על חשיבות הקשר האמיץ בין השוטר לכלבו, בנוסף הדגים (בתמונה) מציאת סמים שהוסתרו בסביבה. כמו כן, איש צוות מהיס"מ (יחידת סיור מיוחדת) הרצה על אופי עבודתו תוך מתן דוגמאות מאירועים אמיתיים, שני פרשים הציגו בפני הילדים את הסוסים המסייעים להם בפיזור הפגנות ובאיתור מוקדי התפרעות והדגימו דהירות במהירויות שונות. נציג ניידת מז"פ (מחלקת זיהוי פלילי) הדגים תהליך זיהוי בזירת אירוע פלילי ונציגים מיחידת התנועה הראו לילדים ולצוות המורים את המכשירים המיוחדים המשמשים לבדיקת מהירות נסיעה ולבדיקת רמת אלכוהול בדם.

 

   

 

התלמידים שהיו מרותקים במשך שעתיים, הפגינו קשב רב ושאלו שאלות חשובות ומעניינות. בסיום התכנית העשירה והמגוונת העניקו התלמידים תעודת הוקרה לשוטרים והודו להם על ההסברים הברורים ועל מפגש מקסים ומרתק. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד