מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:12   20/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שירי שלישיות מכל הזמנים

ערב זמר – שלושה בשירה אחת21:30

חדשות נרקיסים

בבית הספר נרקיסים נהנים התלמידים ממגוון פעילויות. למרות הגשמים, חודש פברואר היה עמוס, הנה מקבץ קטן.
29/02/2012
חדשות נרקיסים (הגדל)

קבלת שבת- שכבת ד'

ביום שישי האחרון, קיבלה שכבת כיתות ד' את פני השבת. בליווי המתופף שי בלוססקי אשר הנחה את הטקס. במהלך האירוע, שרו התלמידים שירים לכבוד השבת, למדו וקיבלו הסבר מקיף גם על פרשת השבוע. לאחר מכן, נערך טקס הדלקת נרות שבת, נעשה קידוש על היין וברכת המוציא לחם מן הארץ. התלמידים גילו סקרנות רבה ולקחו חלק פעיל בטקס.

 

יום ספורט בכיתות א' ב'

ביום ג' האחרון נערך יום ספורט לכתות א'-ב', אשר תכננה וארגנה אולגה המורה לחינוך גופני. בין הכתות, השתלבו להפליא בני כתת דקל, אשר הצטרפו לקבוצת הבנים מכתת ב' הדס, כיתתם המשלבת. תלמידי דקל-הדס גילו רוח ספורטיבית להפליא וזכו בנקודות מרובות כאשר השתתפו בכל התחנות, עמדו בסבלנות בתור, ועודדו זה את זה במרוץ השליחים, במהלכו רצו עם כפית וכדור טניס בפה, או בזיגזג בין קונוסים עם כדור מאחורי גבם.

 

 

המשימות השונות דרשו השתתפות חברתית ושיתוף פעולה מאתגר, כגון העברת חישוק במעגל בין כל הילדים בלי עזיבת הידיים, הליכה זה מול זה משני צדי ספסל מבלי ליפול, מתן תמיכה והכוונה לחבר ההולך בעיניים קשורות בין קונוסים. חמשת תלמידי כתת דקל השתלבו היטב בכל המשימות ובצעו אותן מצוין, התגברו על חששות ופחדים והצליחו לעבור גם את המשימות הקשות ביותר, תוך עזרה הדדית והרבה אומץ וסבלנות.

 

ציון לשבח מגיע ליואב מכתת דקל, אשר גילה חברות טובה וסייע מיזמתו לחברים שהתקשו במשימות הפדלים וההליכה בעיניים הקשורות. 

 

טקס חודש אדר - ערך הנתינה 

הנתינה היא אחת מאבני היסוד בחברה. חברה ערכית הדוגלת בנתינה - מעודדת את חבריה להושיט עזרה. הנתינה מדגישה את האחריות שלנו לחברה ואת המחויבות שלנו לסביבה. הנתינה תורמת הן לנותן והן למקבל. ילדי ו' "נורית" קראו קטעים, המחיזו , שרו ונגנו את ה"נתינה". בסיום הטקס הגרילה כל כיתה את "פרח הנתינה", אליו צורף שם של כיתה תאומה לשבוע הקרוב. כל כיתה תיישם את ערך הנתינה כלפי הכיתה שהגרילה.(פעמיים במהלך השבוע הקרוב). 

 

כדברי חז"ל:" מי שנותן מתוך שמחה - נותן הכי הרבה "!

 

כיתת ד' רימון פגשה את הסופרת אירית וייסמן

תלמידי כיתת ד' רימון פתחו את השבוע במפגש עם הסופרת אירית וייסמן, סבתו של עמית, תלמיד הכיתה. במפגש סיפרה אירית לתלמידים, על ילדותה ועל הדרך בה החלה לכתוב.

אירית שיתפה את התלמידים בשיקוליה בבחירת מאייר לספרה: "הכוכבים של ערן". לאחר מכן, אירית קראה בפניהם את הספר: "איך נולד הערב" ובעקבותיו צפו התלמידים בסרטון "יום ולילה" מאת וולט דיסני.

אירית חשפה בפני הכיתה פרק חדש מספרה שטרם התפרסם והעניקה טיפים להשבחת הכתיבה. התלמידים האזינו בסקרנות רבה ושאלו את אירית שאלות בעניין רב.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד