מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:02   20/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

בביה"ס קרית-עמל, מתגבשים דרך הרגליים

בבית הספר קרית-עמל, קיימת מסורת ארוכת שנים של ימי גיבוש בית ספריים וכיתתיים, באמצעות יציאה אל הטבע.
3/11/2011
בביה"ס קרית-עמל, מתגבשים דרך הרגליים (הגדל)

 

כמיטב מסורת זו, פתחה משפחת ביה"ס את השבוע, בטיול גיבוש בית ספרי לפנינת טבע ירוקה ומקסימה באזורנו - "עמק השלום"- אומרת מנהלת ביה"ס – ברכה פבריקנט: " היציאה אל הטבע היא ללא ספק אחת החוויות המעשירות ומרחיבות את הנפש. ביום זה חוו תלמידי בית הספר, המורים וההורים, חוויות טבע מרתקות ומגוונות. הפעילות כללה הליכה בנחל גחר, השופע צמחיה טבעית. כמו כן, התנסו התלמידים, בסיוע מדריכים, בסדנאות בנושא החקלאות הקדומה שמטרתן הייתה, מלבד החוויה היצירתית, לאפשר לתלמידים לחוש את הקרבה  

לטבע ולמקורות. אין ספר כי, האוויר הצח, הנוף הקסום, והיציאה המשותפת  מהשגרה, הוסיפה לכולנו שלווה וכוחות, להתחיל את השבוע באווירה מיוחדת" 

 

בנוסף לטיול הבית-ספרי, יצאו גם תלמידי והורי א/2, בראשות המחנכת – טל גבאי, לבוקר יום שישי קסום באזור פסל אלכסנדר זייד ו"יער הפקאנים" – בו קיימו פעילויות ספורט ומשחק מרתקות, הכינו פיתות על הטאבון ואף קינחו בארוחה קלה.,. גם תלמידי והורי כיתה ג'2, יצאו לטיול גיבוש. הם בחרו להגיע לאתר רכבת העמק באלרואי, שם קיבלו הסברים מפי - נחום לוי, אכלו ארוחת בוקר טעימה מעשה ידי ההורים, וקיימו פעילויות מהנות, כמו: ציור משותף על בד ענק, משיכת חבל הורים נגד ילדים, ועוד.

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד