מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:10   7/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית

ב"קרית עמל" מרחיבים את "סדנאות הבחירה"

11/11/2018
ב"קרית עמל" מרחיבים את "סדנאות הבחירה" (הגדל)

בבית ספר "קרית עמל" מרחיבים את "סדנאות הבחירה"
העשרה בתחומי עניין כמו: סריגה, ניהול פיננסי, מדעים, קומיקס, חידות ומשחקי חשיבה,  כדורשת, אנגלית, להקה, מחול, בישול, סדנאות בחווה החקלאית ועוד

 

בית ספר "קרית עמל" שם לו למטרה לפתח ולהעצים את התלמידים בנושאים שונים ומגוונים, שאינם כלולים בתכנית הלימודים של משרד החינוך ובמטרה לאפשר למידה בנושא  הקרוב לליבם . כל תלמיד יכול בסדנאות להביע את עצמו ואת תחום העניין שלו וזאת מאחר ואנו מאמינים כי  הבחירה היא מימד חשוב מכונן משמעות.
מתוך אמונה זו אנו ממשיכים את "סדנאות הבחירה" זו השנה הרביעית, כחלק מצמיח ומעצים התורם להתפתחות, העצמה, הנאה וטיפוח הקשר הבין אישי בין התלמידים ובין מורה לתלמיד. הסדנאות מהוות הזדמנות להעשרה ולהעמקה בתחומי עניין רבים ושונים כמו: סריגה, ניהול פיננסי, מדעים, קומיקס, חידות ומשחקי חשיבה,  משחקי חברה, כדורשת, אנגלית, להקה, מחול, בישול, סדנאות בחווה החקלאית ועוד. 
הלמידה היא בקבוצות קטנות רב גילאיות  והן מנוהלות על ידי צוות מורים נמרץ, איכותי ויצירתי.  באמצעות המפגשים החווייתיים רוכשים התלמידים ערכים חשובים כגון: שיתוף פעולה, עבודת צוות, כבוד לאחר, קבלת השונה, איפוק וסובלנות.
שרי נרקיס, מנהלת מערך סדנאות הבחירה מציינת, "השנה הרחבנו את מגוון הסדנאות ופתחנו 15 סדנאות לתלמידי א'-ג' ו-21 סדנאות לתלמידי ד'-ו', מספר יוצא דופן של סדנאות! כמו כן, חיזקנו השנה את השותפות עם הקהילה בהובלת הסדנאות. רוצה להודות בהזדמנות זו מקרב לב על התנדבותם המיוחדת של גלי טלר-אזולאי המלמדת את "שפת הסימנים" ו"עולם הדממה",  מירב מאיר המובילה סדנת יצירה ייחודית ודרור שוורץ וצוותו המלמדים "שחמט".
טלי דלויה, מנהלת בית הספר מסכמת: "סדנאות הבחירה מזמנות למידה רב גילית המכוונת אל הפרט והכלל כאחד בדרך של משחק, חקר משותף ולמידת עמיתים. הערך המוסף הוא הרחבת מעגלי החברות בין תלמידי בית הספר".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד