מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:48   28/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

חגיגות 80 שנה לבית ספר "קרית עמל"

8/03/2018
ילדי קרית עמל בהופעה (הגדל)

חגיגות 80 שנה לבית ספר "קרית עמל" היה אירוע שיא מרהיב ומרגש
מנהלת בית הספר טלי דלויה: "הלב מלא גאווה, סיפוק, התרוממות רוח והתרגשות גדולה. ערב שהינו תוצר נפלא של שיתוף פעולה בין תלמידי בית הספר, מורים, הורים, בוגרים וקהילה"


בית ספר "קרית עמל" ציין בשבוע שעבר 80  שנה של חינוך, יצירה ועשייה, בהפקה מושקעת ומרשימה שנערכה באולם של קיבוץ יגור. היה זה אירוע שיא שכולו חגיגה מרהיבה בהשתתפות תלמידי בית הספר, המשפחות והצוות – כולם לקחו חלק במופע המרגש, עליו  היו אמונים התלמידים המוכשרים.
בחודשים שקדמו למופע עסקו התלמידים והצוות החינוכי בראשית הקמתו של בית הספר,  באנשים שניהלו אותו, לימדו בו, כיהנו בתפקידים שונים וגם באלה שלמדו בו. הם חקרו את עבר בית הספר ולמדו  אודותיו דרך סיפורים, סרטים, מצגות, תמונות ומפגשים מרתקים עם בוגרי בית הספר, עם מורי העבר ואפילו עם מנהלת.
הם סיפרו על ראשיתו של בית הספר, על השינויים שחלו במבנה, על מקצועות הלימוד, על המורים, על ההפסקות והמשחקים ששיחקו, על הטקסים ועוד סיפורים מרתקים ומשמעותיים שקרו במדינה בזמן היותם תלמידים - חוויות וזיכרונות מרגשים  השזורים בהיסטוריה של קרית טבעון ושל המדינה.
בכניסה לאולם ביגור הוצגה תערוכה של תמונות משנים עברו והיה מאד מרגש לראות את בוגרי בית הספר הוותיקים מזהים עצמם בתמונות.
לדברי מנהלת בית הספר טלי דלויה המופע היה שמח, ערכי, מרגש ומשמעותי והסדר היה מופתי. "השירים, הריקודים ותכני הערב זימנו דיאלוג בין עבר להווה, מסגרות חיים של שלושה דורות של תלמידי בית הספר – סבים , הורים וילדים וגעגוע נוסטלגי עם טעם של פעם וציפייה לעתיד. אין ספק שהתלמידים שלנו ומשפחותיהם חוו חוויה מעצימה שתיזכר לשנים רבות.   הלב מלא גאווה,  סיפוק, התרוממות רוח והתרגשות גדולה. ערב שהינו תוצר נפלא של שיתוף פעולה בין תלמידי בית הספר, מורים, הורים, בוגרים וקהילה".
תודה מעומק הלב לכל המעורבים ולכל השותפים שתרמו להצלחת הערב ובמיוחד לאשה יקרה, מיוחדת, ומוכשרת, שהפיקה את האירוע  – דפנה אלדר.  תודה על היצירה המפוארת, המחשבה וההשקעה האין סופית. הכל נעשה ברוגע ובשלווה, בשיקול דעת וברגישות. אין כמוך! תודה גדולה לילדים הנפלאים, על ההשקעה ועל העבודה הקשה שעמלתם לקראת המופע. אתם נהדרים!

יום הולדת 80 שמח!


    

 


הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד