מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:28   20/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

חגיגות 80 שנה לבית ספר "קרית עמל"

8/03/2018
ילדי קרית עמל בהופעה (הגדל)

חגיגות 80 שנה לבית ספר "קרית עמל" היה אירוע שיא מרהיב ומרגש
מנהלת בית הספר טלי דלויה: "הלב מלא גאווה, סיפוק, התרוממות רוח והתרגשות גדולה. ערב שהינו תוצר נפלא של שיתוף פעולה בין תלמידי בית הספר, מורים, הורים, בוגרים וקהילה"


בית ספר "קרית עמל" ציין בשבוע שעבר 80  שנה של חינוך, יצירה ועשייה, בהפקה מושקעת ומרשימה שנערכה באולם של קיבוץ יגור. היה זה אירוע שיא שכולו חגיגה מרהיבה בהשתתפות תלמידי בית הספר, המשפחות והצוות – כולם לקחו חלק במופע המרגש, עליו  היו אמונים התלמידים המוכשרים.
בחודשים שקדמו למופע עסקו התלמידים והצוות החינוכי בראשית הקמתו של בית הספר,  באנשים שניהלו אותו, לימדו בו, כיהנו בתפקידים שונים וגם באלה שלמדו בו. הם חקרו את עבר בית הספר ולמדו  אודותיו דרך סיפורים, סרטים, מצגות, תמונות ומפגשים מרתקים עם בוגרי בית הספר, עם מורי העבר ואפילו עם מנהלת.
הם סיפרו על ראשיתו של בית הספר, על השינויים שחלו במבנה, על מקצועות הלימוד, על המורים, על ההפסקות והמשחקים ששיחקו, על הטקסים ועוד סיפורים מרתקים ומשמעותיים שקרו במדינה בזמן היותם תלמידים - חוויות וזיכרונות מרגשים  השזורים בהיסטוריה של קרית טבעון ושל המדינה.
בכניסה לאולם ביגור הוצגה תערוכה של תמונות משנים עברו והיה מאד מרגש לראות את בוגרי בית הספר הוותיקים מזהים עצמם בתמונות.
לדברי מנהלת בית הספר טלי דלויה המופע היה שמח, ערכי, מרגש ומשמעותי והסדר היה מופתי. "השירים, הריקודים ותכני הערב זימנו דיאלוג בין עבר להווה, מסגרות חיים של שלושה דורות של תלמידי בית הספר – סבים , הורים וילדים וגעגוע נוסטלגי עם טעם של פעם וציפייה לעתיד. אין ספק שהתלמידים שלנו ומשפחותיהם חוו חוויה מעצימה שתיזכר לשנים רבות.   הלב מלא גאווה,  סיפוק, התרוממות רוח והתרגשות גדולה. ערב שהינו תוצר נפלא של שיתוף פעולה בין תלמידי בית הספר, מורים, הורים, בוגרים וקהילה".
תודה מעומק הלב לכל המעורבים ולכל השותפים שתרמו להצלחת הערב ובמיוחד לאשה יקרה, מיוחדת, ומוכשרת, שהפיקה את האירוע  – דפנה אלדר.  תודה על היצירה המפוארת, המחשבה וההשקעה האין סופית. הכל נעשה ברוגע ובשלווה, בשיקול דעת וברגישות. אין כמוך! תודה גדולה לילדים הנפלאים, על ההשקעה ועל העבודה הקשה שעמלתם לקראת המופע. אתם נהדרים!

יום הולדת 80 שמח!


    

 


הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד