מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:04   26/6/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

בנקאות דיגיטלית. לבצע פעולות בקלות ובנוחות

10:20

דלג על Ticker
Ticker
6/06/2019
שינויי תחבורה בשכונת אלרואי
בתאריך 11.06.2019 יחלו העבודות להקמת המסלול המערבי של כביש 7213 החדש (הכביש הנכנס לאלרואי מכביש 75), ויימשכו כחודש
23/06/2019
תיירות טבעון - מפגש פתיחה
שני 1.7.19 | 19:30-23:00 | שלהב"ת

טיולי גיבוש לכלל תלמידי בית ספר "קרית עמל"

19/11/2017
טיולי גיבוש לכלל תלמידי  בית ספר "קרית עמל" (הגדל)

טיולי גיבוש לכלל תלמידי  בית ספר "קרית עמל"
ולציון 70 שנה למדינת ישראל


כמיטב המסורת בבית ספר "קרית עמל", יצאו בשבוע שעבר כלל תלמידי בית הספר לטיולי גיבוש כאשר השנה הנושא: 70 שנה למדינת ישראל. מטרת הטיולים הייתה לחקור את העבר, לחזק את תחושת השייכות ולהעמיק את הזיקה והקשר של התלמידים למדינה ולאנשים שנטלו חלק בהקמתה.
כיתות א'- ב' ביקרו ב"מוזיאון העמק" בקיבוץ יפעת, למדו ושמעו את סיפור החלוצים בעמק יזרעאל. הילדים עברו בתחנות שונות, שחקו במשחקים של פעם, שרו שירי חלוצים בליווי אקורדיון, נסעו בטרקטורים,  אפו פיתות בטאבון ועוד ועוד.
כיתות ג'-ד' נסעו לביקור בזיכרון יעקב, ממושבות העלייה הראשונה. הטיול החל בגני הנדיב- אחוזת הקבר של הברון אדמונד ג'יימס דה רוטשילד ואשתו ולמדו אודות הקמת המושבה ופעילות הברון לתמיכה בישוב היהודי המתגבש בארץ. משם נסעו לסיור במדרחוב שהיום (כמו אז) משמש לב היישוב.
כיתות ה'-ו' יצאו  לעמק המעיינות באזור בית שאן. בקרו במוזיאון "חומה ומגדל" שם נחשפו לצורת התיישבות ולמדו כיצד הקימו חיש מהר את המגדלים בישובים: כיצד יצרו חיץ  אשר ימנע מהקליעים לעבור, הכירו את המטבח, התנסו במכבסה וחוו את חיי היומיום של אותה תקופה, בהמשך בילו הילדים בהליכה בעין שוקק.
מנהלת בית הספר טלי דלויה: "הטיולים היה מוצלחים, מזג האוויר היה נפלא, התלמידים נהנו צברו חוויות, השכילו, צברו ידע ואנו תקווה שידעו להעריך ולהוקיר את פועלם של האנשים שנטלו חלק בהקמת המדינה".


 

בתמונה: מטיילים בעמק המעיינות

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד