מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:38   16/10/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

פתיחה חגיגית של תכנית "הקשר הרב דורי" בקרית עמל

5/11/2017
פתיחה חגיגית של תכנית "הקשר הרב דורי"  בקרית עמל (הגדל)

פתיחה חגיגית של תכנית "הקשר הרב דורי"  בבית ספר קרית עמל

במסגרת התכנית התלמידים הצעירים מנחים את התלמידים הוותיקים ברזי הטכנולוגיה, בלמידת חקר ובדיאלוג דיגיטלי, מתעדים את סיפורי חייהם ומקיימים פעילויות משותפות

תכנית הקשר הרב דורי -  "מזקנים אתבונן", נפתחה חגיגית בשבוע שעבר בבית ספר היסודי קרית עמל. התכנית מתקיימת זו השנה השנייה בבית הספר באווירה משפחתית ונעימה.
בבוקר יום הפעילות הראשון הוצגה התכנית בפני המשתתפים ונערכה פעילות משותפת - "טווים את הקשר": פעילות  מהנה בה נטווה הקשר הראשוני בין חברי הקבוצה.
במפגש נכחו מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר , מנהלת ביה"ס טלי דלויה , רכזת מחוזית של התכנית שרית יעקב, רכזת התכנית רותם נידם  וכמובן התלמידים והמשתתפים הוותיקים. השנה הורחבה התכנית ולוקחים בה חלק 17 זוגות של ותיקים - סבים וסבתות בקהילה עם הנכדים/ הנכדות שלהם - תלמידי כיתות ה' – ו' בבית ספר קרית עמל.
התכנית בונה גשר ערכי בין-דורי ומחזקת את מערכת הקשרים בין תלמידי בית הספר לבין האוכלוסייה הוותיקה.  במסגרת התכנית, התלמידים הצעירים מנחים את התלמידים הוותיקים ברזי הטכנולוגיה, בלמידת חקר ובדיאלוג דיגיטלי, מתעדים את סיפורי חייהם ומקיימים פעילויות משותפות.

רכזת התכנית רותם נידם: "בהתרגשות רבה לקראת שנת ה-80 של בית הספר בחרנו להתמקד בנושא: "ביה"ס- אז והיום" ולהאיר את סיפורם של חלק מהמשתתפים בתכנית  - הסבים וסבתות, שהם בוגרי בית ספר "קריית עמל. במסגרת התכנית יינתן דגש לקשר בין  הדור "הראשון" והדור "השלישי" של תלמידי בית הספר. 
אנו מברכים על הזכות להיות חלק מחיזוק הקשר הרב דורי ומאמינים כי לתכנית ערכית ייחודית זו, חשיבות רבה בהידוק הקשר וכן תרומה רבה ללמידה חווייתית ומשמעותי ו לביסוס התנהגויות ערכיות.
תודותינו לכל המשתתפים וברכותינו לקבוצה הנפלאה שהתגבשה: תלמידים, סבים וסבתות.
איחולינו למפגשים מהנים, פוריים ומחזקים".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד