מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:21   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

תם פרויקט חיזוק מבנה בי"ס קרית עמל

1/01/2015
תם פרויקט חיזוק מבנה בי"ס קרית עמל (הגדל)

תם ונשלם פרויקט חיזוק מבנה בית ספר
"קרית עמל" מפני רעידות אדמה


הודות להערכות הטובה, לגורמים רבים שסייעו ונרתמו לטובת העניין, לנחישות ולמגויסות של כל השותפים, תקופת העבודות במקום עברה בהצלחה  

 

המועצה המקומית קרית טבעון, החלה במימוש פרויקט ארצי, ביוזמת משרד החינוך, לחיזוק מבני חינוך בפני רעידות אדמה. המבנה הראשון שזכה לחיזוק בקרית טבעון הוא כיתות ג'-ד' בבית ספר "קרית-עמל".
לדברי מנהלת בית הספר טלי דלויה, מכיוון ששש כיתות יצאו ללמוד מחוץ לבית הספר ומאחר ודובר על היקף עבודות נרחב ולתקופה לא מבוטלת, היה צורך בהיערכות מיוחדת על מנת ליצור אוירה לימודית שגרתית ומזמינה. "בעוד מועד, במהלך חופשת הקיץ, הוקם צוות ייעודי מבית הספר, בשיתוף המועצה המקומית והנהגת ההורים" סיפרה, "הם פעלו יחד על מנת להיערך בצורה המיטבית לנושא.  המבנה החלופי אשר הוחלט עליו היה בניין מגמת  האמנויות אשר בבית ספר התיכון אורט גרינברג. העבודות נערכו בקיץ וכללו בנייה והכשרת חמש כתות לימוד וחצר משחקים לטובת התלמידים. המקום גודר, עבר בדיקות בטיחות ואובטח על ידי שומר. שנת הלימודים נפתחה כסדרה ובמשך שלושה חודשים למדו תלמידי כיתות ג – ד' במבנה החלופי. תלמידי כיתה נוספת מבית הספר עברו ללמוד בכיתת הלימוד אשר בחווה החקלאית, הסמוכה לבית הספר.
 

בסיום, מעבר לחיזוק המבנה מפני רעידות אדמה, הוא נצבע חיצונית ופנימית, במסדרונות הוחלפו השולחנות ובשתי כתות הוחלפו שטיחים מקיר לקיר בפרקט. בנוסף, הוכשרה חלקה נוספת של חצר, בין המבנה לאולם הספורט והוחלפו מדרגות החירום. בסוף חודש נובמבר חזרו התלמידים ללמוד במבנה המשופץ ויותר חשוב - המבנה בטוח מפני רעידות אדמה."
הודות להערכות הטובה, לגורמים רבים שסייעו ונרתמו לטובת העניין, לנחישות ולמגויסות של כל השותפים (הרשות המקומית, בי"ס, תלמידים  והורים), תקופה זו עברה בהצלחה והבעיות נפתרו, בכוחות משותפים, על הצד הטוב ביותר. 

דלויה: "תודה מקרב לב לכל השותפים שעזרו במהלך תקופה ארוכה של כארבעה וחצי חודשים! לשרי נרקיס, מנהלת המבנה הזמני - תודה על המקצועיות, המסירות אין קץ, האחריות, האכפתיות, המחויבות והדאגה לכל תלמיד ותלמיד ולצוות המבנה.  לאסתר משה – תודה על הסדר והארגון במעבר ובחזרה ממנו. לעודד בדולח, אב הבית - תודה על הושטת היד והסיוע בכל דבר ובכל עת. 

תודה לצוות החינוכי שלימד במבנה, שהתגייס למעבר וסייע בכל מה שרק ניתן על מנת שהתקופה תעבור בהצלחה. תודה על הירתמותכם ומחויבותכם. ולצוות ביה"ס כולו  שהיה לעזר בכל מה שקשור למעבר ונענה לכל בקשה ואף מעבר. 

תודה למועצת קרית טבעון על שיתוף הפעולה המלא, על ההתגייסות ועל המחויבות לפרויקט נרחב זה: 

למנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, לקב"ט המועצה אלי זיו וצוותו, למהנדס המועצה מריוס ראפ ולמנהל הפרויקטים אנטולי  מדווינסקי.  

תודה גם לורד אמיר מרושי, יו"ר הנהגת הורים ולהנהגת ביה"ס - על הזמינות  והשותפות בכל בקשה! 

למנהל התיכון אִתי לוי וצוותו,  למנהלת החווה החקלאית אורית קינן-סופר וצוותה, על שאפשרו לנו ללמוד בתקופה זו בכיתותיהם. ואחרונים חביבים, תודה לתלמידים ולהורים שהבינו  את חשיבות הפרויקט  והיו נפלאים לאורך כל התקופה.     

אודם: "כל דבר, גם המורכב ביותר, ניתן לקדם תוך הבנה ושיתוף פעולה. תודה לכל מי שנרתם לסייע  בהצלחת הפרויקט: לראש המועצה דוד אריאלי, למחלקת הנדסה, לפיקוח, לצוות ביה"ס ותודה גדולה לתלמידים ולהורים".                                               

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד