מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:51   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

מחזקים מבנה בי"ס "קרית עמל"

10/07/2014
מחזקים מבנה בי"ס "קרית עמל" (הגדל)

מחזקים מבנה בי"ס "קרית עמל" בפני רעידות אדמה 

מנהל מחלקת החינוך במועצה יאיר אודם: "זהו פרויקט בסדר גודל לאומי, שנועד קודם כל להבטיח את ביטחונם של
התלמידים ושל צוות ביה"ס"
 


המועצה המקומית קרית טבעון החלה במימוש פרויקט ארצי, ביוזמת משרד החינוך, לחיזוק מבני חינוך בפני רעידות אדמה. המבנה הראשון שזוכה לחיזוק בקרית טבעון הוא בי"ס "קרית עמל".  

חיזוק מבנה בית ספר "קרית עמל" הינו בהמשך לסקר מבני חינוך (בתי ספר), שנערך לאחרונה ואשר בחן מבנים על פי קריטריונים של רגישות ומקדמי סיכון. על פי הסקר נמצא כי בקרית טבעון ישנם 3 מבנים בהם נחוץ חיזוק בפני רעידות אדמה: בבי"ס "קרית עמל", בבית ספר "רימונים" ובחטיבה העליונה "אורט גרינברג". מדובר בפרויקט הממומן על ידי משרד החינוך בסכום של 5.7 מיליון ₪ והוא יבוצע בשלבים. בשלב הראשון כאמור, יבוצע חיזוק מבנה בית הספר "קרית עמל" בעלות המוערכת בכ- שני מיליון ₪. את ההליך התכנוני ביצעו חברת א.ב. מתכננים, משרד מוביל ובקיא בתחום וזאת  בתיאום ובהנחיה של משרד החינוך והמועצה המקומית קרית טבעון.  

 

לדברי מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, מכיוון שמדובר מהיקף עבודות נרחב אשר "יגלוש" לתחילת שנת הלימודים תשע"ה, המועצה נערכה בעוד מועד בכדי למצוא פתרון לכ-120 תלמידי ביה"ס.  בימים אלה הרשות נמצאת בעיצומן של העבודות להכשרת כיתות חלופיות בבית ספר אורט גרינברג, במבנה החטיבה הישן, במטרה לקלוט את תלמידי בי"ס "קרית עמל". במועצה מעריכים כי התלמידים יחזרו ללמוד בבי"ס "קרית עמל" אחרי החגים. "התהליך נעשה בשיתוף הנהלת ביה"ס והנהגת ההורים, שביקשו לא לדחות העבודות לשנה הבאה" הדגיש אודם. "זהו פרויקט בסדר גודל לאומי, שנועד קודם כל להבטיח את ביטחונם של התלמידים ושל צוות ביה"ס. אנו מודעים לאתגרים הנובעים מביצוע הפרויקט ולהצלחתו נדרשים ההבנה והסיוע של ההורים, גם בהתמודדויות הלוגיסטיות ששינוי כזה מוביל. תודה  גדולה, להנהלת ביה"ס וחברי הנהגת ההורים על שיתוף הפעולה ועל שהם משקיעים מזמנם במטרה שהתהליך יתבצע בצורה חלקה ואפקטיבית, לטובם כולם". 

ברשות מעריכים, כי בקיץ הבא יבוצע חיזוק מבנים בבית ספר רימונים ובחטיבה העליונה אורט גרינברג.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד