מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:06   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

למידה באמצעות משחק ב"קרית עמל"

2/07/2014
למידה באמצעות משחק ב"קרית עמל" (הגדל)

למידה באמצעות משחק בבי"ס "קרית עמל" 

 

תלמידי כיתה ד'1 בבית ספר "קרית עמל" יצרו והכינו משחקים בנושא טבעון, כמשימת סיכום ייחודית בפרויקט "טבעון בעיניים שלי". את המשחקים הציגו לאחרונה בפני חבריהם לשכבה.
שיעורי מולדת והפעילויות המגוונות במסגרת התכנית היוו הזדמנות לתלמידים לבחון את היישוב ולערוך מסע שבו הם שואלים שאלות על היישוב  מגלים דברים מעניינים, רוכשים ידע חדש, מסיירים במקומות מרכזים, טועמים מעט מההיסטוריה פוגשים דמויות מרכזיות מחיי טבעון בעבר ובהווה ומכירים לעומק את מקום לידתם - ביתם. לאחר חודשים ארוכים של למידה בכיתה ומחוצה לה ובפעילויות מגוונות ועשיריות בחסות מחלקת החינוך של המועצה, הארכיון היישובי ומרכז ההנצחה, הוטלה על תלמידי הכיתה המשימה המסכמת של הכנת המשחקים.  

הילדים יצרו משחקים מגוונים, עשירים, אסתטיים ומרשימים והכול מעשה ידיהם:  בניית מפת התמצאות בטבעון על ידי רמזים, בינגו, סולמות וחבלים, מסלול במקומות היסטוריים, טרויה, משחקי משימות בקבוצות ועוד. "לאחר שבוע שלם של הצגת המשחקים בכיתה, למידה ומשחק משותף, ביחידים ובקבוצות אין ספק שהתרחשה כאן למידה משמעותית בה התלמיד הוא החוקר, המתכנן, היוצר והלומד הכי משמעותי שיש" אמרה המורה המחנכת.  

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד