מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:59   16/10/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

ביה"ס קרית עמל קיבל את פרס החינוך המחוזי תשע"ג

15/10/2013
ביה"ס קרית עמל קיבל את פרס החינוך המחוזי תשע"ג (הגדל)

ביה"ס קרית עמל קיבל את פרס החינוך המחוזי תשע"ג 

מנהלת ביה"ס טלי דלויה : "אנו שמחים וגאים על הזכייה בפרס יוקרתי זה ועל ההכרה בעשייה הבית ספרית המשמעותית. ביה"ס ממשיך ברוח עשייה זו המובילה לתוצאות והישגים מרשימים" 

 

בטקס מרגש להענקת פרסי חינוך מחוזיים שנערך ביום שני במרכז קריגר בחיפה, קיבלו מנהלות ביה"ס קרית עמל, ברכה פבריקנט המנהלת היוצאת וטלי דלויה המנהלת החדשה,  את הפרס היוקרתי -  פרס החינוך לשנה"ל תשע"ג. 

עוד השתתפו באירוע המרגש,  מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם ונוכחות מכובדת של צוות ביה"ס  שהגיע עם גאוות יחידה. 

מנהלת ביה"ס טלי דלויה : "אנו שמחים וגאים על הזכייה בפרס יוקרתי זה ועל ההכרה בעשייה הבית ספרית המשמעותית. ביה"ס ממשיך ברוח עשייה זו המובילה לתוצאות והישגים מרשימים. תודה מיוחדת לברכה פבריקנט שניהלה את ביה"ס "קרית עמל" עד לשנה זו וזיכתה אותו בקבלת הפרס. תודה לצוות החינוכי, המנהלי והטיפולי, שהיה שותף מלא לעשייה ולתוצאותיה ולהורים על שיתוף הפעולה והאמון בבית הספר.
בהזדמנות זו אני מבקשת להודות לרשות המקומית המאפשרת לנו להגשים את חלומותינו בתחום החינוך. 

יאיר אודם: "ביה"ס קרית עמל מוביל עשיה משמעותית בתחום החינוך וכולי גאווה על כך. נראה כי בשנה זו נרתמו כול בתי הספר בקריה להפוך את קרית טבעון ליישוב שמממש את היכולות האדירות של תושביה הצעירים. הפרס הנוכחי מבטא את המצוינות של בית ספר בפרט והוא מתווסף לשלל ההישגים של קרית טבעון בתחום החינוך בכלל". 

מנהלת מחוז חיפה, רחל מתוקי: "מוסדות החינוך המובילים שנבחרו מאופיינים בהישגיות, חדשנות, יזמות ויצירתיות; בפעילות מאומצת ובלתי שגרתית לצמצום פערים ולמניעת נשירה של תלמידים; בעשׂייה מגוונת לקידום תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ובעלי לקויות למידה; בפיתוח מושׂכּל של צוות המורים ושל סביבת לימודים אסתטית, חמה ותומכת; בטיפוח אווירת חינוך מרשימה השׂמה דגש על היעדר אלימות, על כבוד הדדי ועל דרך ארץ; בחינוך לערכים, למורשת, לסובלנות ולדו קיום ובהדגשת חשיבותה של המעורבות בחיי הקהילה ובקירוב ובשילוב ההורים והקהילה במעשׂה החינוכי. המוסדות המצטיינים מהווים מגדלור מחוזי, ובטוחני שיהוו מוקד השראה למוסדות נוספים במחוז ובארץ כולה הן בחתירה למצוינות והן בחשיבה ובעשייה פורצת דרך".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד