מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:41   16/10/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

התכנסה ועדת החינוך ונחשפה לייחודיות בי"ס קרית עמל

21/03/2013
חווה החקלאית בקרית טבעון. צילום: עדנה פרידמן (הגדל)

התכנסה ועדת החינוך ונחשפה לייחודיות בי"ס קרית עמל 

 

חברי הוועדה ביקרו בחווה החקלאית, אחד הפרויקטים המוצלחים והייחודיים שיש במקום והביעו הערכה רבה לפעילות הענפה המתקיימת במקום 

 

בית ספר קרית עמל אירח לפני מספר ימים את חברי ועדת החינוך בקריה. בתחילת המפגש החגיגי  הציגו יאיר אודם מנהל מחלקת החינוך בקריה בשיתוף מנהלת בית ספר "קרית עמל" ברכה פבריקנט בפני האורחים את החווה החקלאית, אחד הפרויקטים המוצלחים והייחודיים שיש במקום.   

את הסיור הובילה מנהלת החווה אורית סופר, אשר הציגה ברהיטות את המגוון הרב של הפעילויות  והעשייה במקום, ימי שיא ועוד מפגשים יחודיים.  

כול הפעילויות במקום מבוצעות בשיתוף פעולה מלא עם התלמידים המגיעים לחווה מכול ביה"ס היסודיים ביישוב. האורחים התרשמו מהביקור והביעו הערכה רבה לנעשה במקום, בסיום הסיור התכנסה הוועדה בספריית ביה"ס להמשך דיון.  

לאחר שנמסר עדכון מפורט על מערכת החינוך השנה (תשע"ג) המארחות, מנהלת ביה"ס וצוות הניהול, סיפרו לחברי ועדת החינוך על בי"ס, הן הרחיבו לגבי חזון בית הספר וסיפרו על הייחודיות של המקום בתהליך יישום תכנית האב לחינוך ופתיחת אזורי הרישום לקראת שנת הלימודים הבאה (תשע"ד)  וכן הציגו את העשייה המגוונת המתקיימת בתחום הפדגוגי, הערכי, ומגוון המענים לקידום כל תלמיד ותלמידה בביה"ס.  

התקיים דיון מעמיק וענייני בנושא והועלו רעיונות ותובנות. פבריקנט: "אנו שמחים תמיד  לעבוד בשת"פ  עם כל הגורמים בקהילה לקידום החינוך בכלל וביה"ס בפרט, כמו כן אנו גאים ושמחים תמיד להציג את העשייה המהותית והמרובה המתבצעת בביה"ס". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד