מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:50   20/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

כתבים צעירים

13/12/2012
כתבים צעירים (הגדל)

כתבים צעירים 

ביום חמישי הגיעו 11 כתבים מכיתות ד', ה' בבית ספר קרית עמל לחדר הישיבות במועצה  המקומית קרית טבעון במטרה לראיין את ראש המועצה דוד אריאלי לעיתון בית הספר. 

הכתבים הצעירים, שהיו מאד מנומסים ונרגשים, הפגינו רצינות ומקצועיות רבה ועשו מלאכתם נאמנה. התלמידים הלומדים כתיבה עיתונאית במסגרת העשרה בית ספרית , בחרו בראש המועצה לראיון המרכזי בעיתון בית הספר והגיעו למפגש מוכנים עם רשימה של שאלות, חלקן אף מורכבות. שאלות מהתחום האישי, הספורט, איכות הסביבה ועוד. הצוות הפגין ידע ובקיעות בקורות חייו של המרואיין ובעבודה העיתונאית.
בפני ראש המועצה הוצגו שאלות כגון: איך זה להיות ראש מועצה? האם זה קשה? האם יש עומס בעבודה? ועוד  שאלות שזכו לתשובות מעמיקות וענייניות. 

לשאלה: "מה אתה הכי אוהב בתפקיד?" השיב אריאלי כי מפגשים מהסוג הזה הם האהובים עליו בתפקיד. בנושא איכות החיים בקריה הסביר אריאלי לתלמידים/כתבים , כי כל פעולה המתבצעת על ידי הרשות מטרתה ותכליתה לשפר את איכות החיים בקריה. את התשובות המלאות לשאלות אלה ואחרות  ניתן היה לקרא בעיתון  הקרוב של בית הספר "קרית עמל", אנחנו הבטחנו לא לפרסם הרבה ספוילרים.  

דוד אריאלי: "היום ( 6 בדצמבר) הינו יום חגיגי במיוחד כיוון שבדיוק לפני  4 שנים נכנסתי באופן מעשי לתפקיד ראש הרשות. אני תמיד שמח וגאה להציג בפני כתבים את הפעילות הרבה והחשובה שנעשתה ונעשית בקריה בתקופת כהונתי ובמיוחד אני שמח להציג את המידע הזה לדור הצעיר.  במפגשים מסוג זה אני מקבל חיזוק נוסף לידיעה כי עובדי הרשות ואנוכי, עושים את עבודתנו על הצד הטוב ביותר".   

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד