מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:35   17/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

****נדחה למועד אחר****שחרית שבת

"פרשת אלטלנה"11:00

מופע ההג'אז רוק של הרכב הקונסבטוריון בשבת אומנים

11:00

מפגש עם במאי

11:30

מחול לכול בשבת אומנים

11:30

סרט: כוכבים חיים לנצח Film Stars Don't Die in Liverpool

19:00

סרט: העיתון The Post

21:00

ביה"ס הקהילתי "קרית עמל" מועמד לפרס חינוך

29/11/2012
ביה"ס הקהילתי "קרית עמל" מועמד לפרס חינוך (הגדל)

ביה"ס הקהילתי "קרית עמל" מועמד לפרס חינוך 

חברי  הוועדה סיירו במרחבי הלמידה החדשניים, שמעו הסברים מפי התלמידים על הנושאים המוצגים בהם, צפו בשיעור והתרשמו מהשימוש באמצעים טכנולוגיים 


ועדה מורחבת מטעם משרד החינוך הגיעה בתחילת השבוע לבי"ס "קרית-עמל" בטבעון במטרה לצפות ולהתרשם באופן ישיר מהעשייה המרובה והמגוונת המתבצעת בבית הספר וזאת לאחר שהמפקחת, יעל סלומון, המליצה על בית הספר כמועמד ראוי לקבלת פרס החינוך הארצי מטעם משרד החינוך. 

בביקור נכח ראש המועצה דוד אריאלי, אשר שיתף את האורחים המכובדים בהשקעה המשמעותית של הרשות המקומית בנושא החינוך בכלל ובבי"ס קרית עמל בפרט. ראש המועצה הביע בפני חברי הוועדה את הערכתו הגדולה להישגי  בית הספר בתחומים השונים  ולהשפעתו על הקהילה כמו כן הדגיש את שיתוף הפעולה הפורה המתקיים בין הרשות המקומית לבין בית הספר  לקידום מטרות משותפות. 

חברי  הוועדה סיירו במרחבי הלמידה החדשניים, שמעו הסברים מפי התלמידים על הנושאים המוצגים בהם, צפו בשיעור של המחנכת טלי דלויה והתרשמו מהשימוש באמצעים הטכנולוגיים. כמו כן, סיירו בפעילות משותפת של תלמידי כתות א' וכתות ו' בחווה החקלאית והתרשמו מפיתוח תכנית עבודה משותפת וייחודית לחווה החקלאית אקולוגית ולבית הספר במסגרת הגדרת הייחודיות של בית הספר. 

בסיום, התכנסה הוועדה בספרייה ושמעה סקירה מקיפה מפי המנהלת ברכה פבריקנט, סגניתה לילי לביא והצוות הניהולי על מכלול הפעילויות המתבצעות בבית הספר תוך עדכון וחשיפת ההישגים הלימודיים הגבוהים ובכללם גם ההישג האחרון של קבלת מקום שני בדרוג הארצי בבחינות המיצ"ב. 

את הביקור נעלה מקהלת תלמידי ביה"ס בשירת ההמנון הבית ספרי בהדרכתה של נטלי זילברמן המורה למוסיקה. 

פבריקנט: "אני גאה בביה"ס על שנמצא ראוי להיות מועמד לפרס החינוך הארצי. תודה לצוות ההוראה המסור שבזכות השקעתו ומקצועיותו מקדם את תלמידי בית הספר ותודה לרשות המקומית על עבודה משותפת ותמיכה רבה". 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד