מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:03   18/6/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

סדנת שירה- סדרת הרצאות מוסיקליות לרגל 70 שנה למדינה

00:00

שעת סיפור- אלון זמק

'הבית של יעל' על פי אורה אייל17:00

מפגש סופר – אסף ענברי!

על ספרו החדש -'הטנק'20:30

נערך תרגיל משבר מים

30/07/2012
נערך תרגיל משבר מים (הגדל)

נערך תרגיל משבר מים 

קב"ט המועצה אלי זיו: "המועצה עושה כל מאמץ במטרה להיות ערוכה ומוכנה לתת מענה מיטבי במצבי קיצון ומכאן נובעת גם חשיבותו הרבה של התרגיל" 

 

ביום רביעי שעבר נערך בקרית טבעון תרגיל המדמה מצב חירום ומשבר מים. המפגש נערך בחמ"ל המועצה והשתתפו בו צוות מנהלים מהמועצה המקומית, תושבים מתנדבים, נציג מחברת  מקורות, נציג מטעם תאגיד המים מנהל התפעול אלי מרדו , מפיקוד העורף הגיע מפקד היקל"ר {יחידת הקישור לרשות} רס"ן יאיר שמעון והנציגים מרשות המים היו מנהל המרחב מוטי יפת והממונה על הדרכה ותרגילים יעקב בנצי. 

המפגש  נועד לדמות מצב חרום ולבחון דרכי התמודדות עם משבר באספקת מים ליישוב. מצב חירום הינו כל מצב בו נפגעת היכולת לאספקת מים לתושבים, או קיימת פגיעה בקווי ההולכה של מערכת הביוב ומתקני הביוב (תחנות שאיבה ומתקני טיהור שפכים). תכנית הפעולה התמקדה בדרך המהירה והיעילה ביותר לטיפול בבעיות אלו. 

מצבי החרום מתאפיינים במספר אופנים הנבדלים ברמת החומרה החל מפגיעה בתשתיות ועד למלחמה או רעידת אדמה. השוני הוא ביכולת לתת מענה לתושבים. מתן המענה נגזר מהיכולת לתיקון התקלה, ולהחזרת המצב לקדמותו וכן מהיכולת לאספקת מים שוטפת במינימום סיכונים לתושבים ולצוותי החרום. במצב חרום התאגיד הינו הזרוע הביצועית של הרשות והכתובת לאספקת מים לתחנות החלוקה בהתאם לתרחיש.  הצוות העומד לרשות התאגיד הינו צוות עובדי התאגיד, קבלני האחזקה העובדים עם התאגיד ומתנדבים שיגויסו לתגבור עבודת התשתית ולהובלת המים לנקודות החלוקה לתושבים. במסגרת התרגיל הוצגו תרחישים שונים למנהלי המועצה המקומית, הועלו שאלות והצוות תודרך ותרגל כיצד יש לפעול, צעד אחר צעד, בכול אחד מהתרחישים. 

קב"ט המועצה אלי זיו: "המועצה עושה כל מאמץ במטרה להיות ערוכה ומוכנה לתת מענה מיטבי במצבי קיצון ומכאן נובעת גם חשיבותו הרבה של התרגיל ".  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד