מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:39   17/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

****נדחה למועד אחר****שחרית שבת

"פרשת אלטלנה"11:00

מופע ההג'אז רוק של הרכב הקונסבטוריון בשבת אומנים

11:00

מפגש עם במאי

11:30

מחול לכול בשבת אומנים

11:30

סרט: כוכבים חיים לנצח Film Stars Don't Die in Liverpool

19:00

סרט: העיתון The Post

21:00

ה"פיל הלבן" יטופל תחילה

דוד אריאלי החליט להשקיע תחילה בהקמת מתחם הספורט התקוע: "לאחר בדיקה מעמיקה של כל האפשרויות, הגענו למסקנה כי זו הדרך שתוביל לסיום מוצלח של הפרויקט ולתועלת מרבית לציבור התושבים"

10/08/2011
ה"פיל הלבן" יטופל תחילה (הגדל)

לאחר ישיבה מוצלחת ביותר שקיימו בשבוע שעבר, ראש המועצה – דוד אריאלי וגזבר המועצה – זאב זימל, עם ממלא מקום מנב"ל "הספורטוטו" – יצחק לארי ומנהל קרן המתקנים – יואל שביט, הוחלט סופית כי המועצה תשקיע תחילה בהקמת מתחם הספורט והנופש התקוע מזה שנים רבות בסמוך לבריכת "חנה-סנש". במקביל יימשכו המאמצים לגיוס תקציב לטיפול בהקמת בריכה חדשה לשימושים ספורטיביים, במקום הבריכה הקיימת.


כזכור, הוחלט במועצה לפני מספר חודשים, להשקיע כ- 6 מיליוני ₪ בהקמת בריכה חדשה במקום הבריכה הקיימת, המשמשת בעיקר לצרכי קבוצות השחייה והכדורמים.  אולם לאחרונה התברר כי התקציב שיידרש לשם כך הוא גבוה בהרבה ועשוי להגיע לכ- 9 מיליון ₪.   כמו כן, התברר כי בעת בניית הבריכה החדשה, יהיה צורך בהשבתה מוחלטת של הפעילות בבריכה הקיימת.  עקב כך, נעשתה במועצה חשיבה מחודשת עם גורמים מקצועיים שונים, והוחלט על השינוי. 


דוד אריאלי: "מדובר בפרויקט לא פשוט, המצריך השקעה גדולה של כספי ציבור.  דבר זה מחייב אותנו במשנה זהירות ובבדיקה יסודית ומעמיקה של כל החלופות לפתרון.  ממקום זה, הגענו למסקנה כי הסבת התקציב שגויס עד כה, לטיפול ב 'פיל הלבן' תחילה, תוביל לסיום מוצלח של הפרויקט כולו ולתועלת מרבית לציבור התושבים". 


המועצה תפעל לגיוס מקורות מימון נוספים, בנוסף לאלה שגויסו עד כה מן המשרד לפיתוח הנגב והגליל, הספורטוטו ומקורות עצמיים.   

המתחם החדש אמור לכלול: בריכה, מלתחות, ספא, חדר-כושר ועוד.  תכנונו כבר החל ומונה מנהל לפרויקט.  בעוד מספר חודשים, צפויים להתפרסם המכרזים להקמתו.    

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד